Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt negativ, de a doki...

Teszt negativ, de a doki megis kialakuloban levo petezsakot latott, akkor most terhes vagyok?

Figyelt kérdés
meg nekem is megmutatta a petezsakot,es egy kis fekete kororcsket lattam,azt mondta hogy ket het mulva menzek vissza,szerintetek?
2012. máj. 3. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ultrahangon látta, akkor feltehetően terhes vagy... mikor kellett volna megjönnie? Vérvételre nem küldött a doki? mert abból ki lehet mutatni a HCG jelenlétét. Hát ha nem szeretnél még 2 hete vári, akkor esetleg menj el vérvételre, vannak magán helyek, ahol pár ezer forintért megcsinálják
2012. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A teszt azért negativ,mert még kevés a HCG a szervezetedben,de ha a doki kialakulóban lévő petezsákot látott,az nagyon jóó!Valószínűleg terhes vagy!Gratulálok!(halkan)!!
2012. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a dokinal a tegnap voltam es a tesztet ma csinaltam,amugz ayt irta a papira hogy 4 hetes tergesseg,es hogy a petezsak kialakuloban van,viszont a menszim nagyon zavaros,mert utoljara marcius 9-en volt meg,ayota meg semmi,es mostanaban beallt a ciklusom hol 38 hol 42 napos,de ma mar az 56napnal tartok,cspdalkozott is a doki hogy akkor mar majdnem 8 hetes terhes kellene legyek,de mikor mondtam neki hogy ossze vissza jon meg a menszim,akkor azt mondta hogy hat akkor biztosan keson volt ovulaciom,ezert van meg csak kialakuloban a petezsak.de aggodom hogy miert lett ma negativ a tesztem
2012. máj. 3. 16:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj lehet,hogy tényleg késői peteérésed volt és azért van csak kialakulóban a petezsák ne aggódj,ne stresszelj,nyugodj meg és gondolj pozitív dolgokra!Ez fog a legtöbbet segíteni!
2012. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sziasztok,hat azota semmi,menszinek jele sincsen es csak varakozok hogy teljen el a jovo het,ugyanis 14-en kell vissza mennem,remelem minden rendben lessz es ot a babam,akire mar 2 eve varrok
2012. máj. 5. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én hallottam már olyat is, hogy a teszt egyáltalán nem mutatta ki és a rákszűrésnél derült ki, hogy terhes az illető, ráadásul még a mensije is megvolt, csak szeretett volna babát és nézegette a tesztet.
2012. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek kimaradt a menzije,csinált egy rakás tesztet ami mind negatív lett,mire orvoshoz ment 10 hetes terhes volt.

A második babánál már nem is vett tesztet inkább ment dokihoz.

Sok türelmet a várakozáshoz.Írd majd meg mi volt a dokinál,kíváncsian várom.


4 gyerekes

2012. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sajtiiika válasza:

Hali!


Voltam dokinál és csinált ultrahangott és kiderült h terhes vagyok nem is egy hetes ha nem több hetes vagyok elküldött vérvételrre és vizeletre, legutóbb az utolsó terheségi tesztem negatív volt a menszeszem decmberben nem jött meg:/ És azóta meg se jött! Most akkor terhes vagyok vagy sem?

2013. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egy hetes terhesség nincs.

a hcg vérvétel megmondja a tutit.

2022. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!