Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van a terhességre?

Mennyi esély van a terhességre?

Figyelt kérdés
Szóval, az egész úgy volt hogy szeretkeztünk a párommal viszont közben arra lettem figyelmes hogy vérzek. Így befejeztük rögtön. Nem volt sok ver de túl kevés se. Hasfájás nem volt, és semmi más. Én elsőnek arra gondoltam hogy biztos megjött a mensesem,mert akörül kellett volna megjönne. Az eset után 3napra ujra szeretkeztunk,óvatosabban nem csináltuk gyorsan meg semmi hasonlo. Úgy ahogy előzőleg se csináltuk durván. De ujra vereztem viszont ez csak pár csepp volt utána semmi. Azóta se semmi. Tegnap este arra lettem figyelmes,hogy a hasam közepén egy minimálisan ki van emelkedve. A gyomrom vagyis szerintem a gyomrom néha szokott fájni,és a gyomorszaj környéken is. Nem alhas. Szerintetek lehet baba? Tesztet akartam venni de nem voltam benne biztos. Ja és azokon a napokon is szeretkeztunk mikor peteérésem volt:) illetve szoktam szeretkezes után csinálni a gyertyás dolgot.

2016. jan. 19. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a teszt tudna neked pontosat mutatni, mi csak találgathatunk. Viszont amikor terhes voltam, akkor is voltunk együtt a párommal, és nem véreztem sosem. Ha gyanítod a terhességet, vegyél tesztet.
2016. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!