Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dpo számolásban szeretnék...

Dpo számolásban szeretnék segítséget kérni tőletek! Aki ért hozzá segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Január elsején jött meg utoljára.Az ovu tesztem 16 és 17-én volt nagyon erős két csíkos és 18-án tegnap már negatív.

30-31 lenne a menstruáció kezdete, de remélem nem lesz.

Mikortól kell a Dpo-t számolni?

Nemvárt előtt 1-2 nappal a teszt mutathat majd valamit?

Még egy utolsó kérdés..első ovu tesztem volt és két nap lett erős pozitív, tegnap már negatív..mikor történhetett a tüszőrepedés? A pozitív napok egyikén? Miért lehet két napig pozitív?



2016. jan. 19. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első negatív napon szokott repedni, azt vedd a repedés napjának, az utána következő napot a 1. dpo-nak. 14-15. dpo-n érdemes először tesztelni - hozzáteszem, én nem vagyok híve a nemvárt előtti tesztelésnek, de ezt ki-ki maga tudja. Van, akinek már előtte is van halvány pozija, de az se jelent semmit, ha még nem az. Nekem 15. Dpo-n trifázisos görbével is nagyon halvány lett a pozi.
2016. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elso negativ nap az 1.dpo :)
2016. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!