Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cerazette tabletta mellett ha...

Cerazette tabletta mellett ha terhes leszek nem lehet valamit tenni? (pl. perelni)

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de nem véletlenül szedi az ember...Nem szeretnék még egy babát most azonnal.
2010. márc. 27. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

és hogyan bizonyítod az igazad? Hogy te minden előírást mindig betartottál, mindennap szedted, ugyanabban az időpontban, nem szeddtél semmit, ami miatt hatástalan latt stb. Hát perelhetnél de ezeket nem tudod bizonyítani. szerintem. de ha igen még akkor is ott van, hogy 99%ban hatásos, tehát mondhatja a gyártó, hogy te pont az 1 % vagy.

ki van ez találva.

2010. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
83%
Nem vagy még terhes, de már azon agyalsz, hogy mi lesz, ha tabletta mellett teherbe esel? Ha ennyire parázól a tablettától, használjatok óvszert.
2010. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolónak van igaza! Ha nem lettél terhes tőle, kár agyalni ezen. Ha meg igen, akkor sem tudod bebizonyítani, ezt a békát le kell nyelni, vagy pedig tabletta+megszakítás vagy gumi.
2010. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Már nem szedem 4 hete és azóta nem jött meg,míg gyógyszerszedés közbe 2-3 hetente menstruáltam.Több ember írta már, hogy semmit se ér ez a tabletta...de akkor mi a francnak írja fel az orvos amikor úgy se túl olcsó.A normál fogamzásgátlom kedvezőbb áru...Nem vagyok skót de a semmiért akkor miért fizetünk kb. 9000.-?
2010. márc. 28. 08:03
 5/8 anonim ***** válasza:
ha ennyire parázol akkor inkább ne szexelj.meg ha nem akarsz gyereket akkor mért hagytad abba a tabi szedését már 4 hete?
2010. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ezt nem tudom biztosan, de szerintem ha magától nem jött még vissza a ciklusod, akkor a fogamzásgátló elhagyása után se feltétlenül jön meg. A gyógyszerszedés alatti vérzés pedig tök más élettani folyamat, mint a rendes mensi, tehát az, hogy gyógyszerszedés alatt "volt mensid", nem jelenti azt, hogy a rendes vérzésednek is meg kell jönnie utána.
2010. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Megint utolsó. Szerintem csinálj tesztet. Gondolom, 4 hete egyéb móndszerrel védekeztek, tehát ez alatt nem eshettél teherbe, ha még tabi alatt terhes lettél, azt már nagy bizonyossággal kimutatja a teszt!
2010. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem parázok csak elég szar lenne terhesnek lenni mert 2 gyerekre sajna most nem telik ill. a párom nem szeretné!Azért hagytam abba a gyógyszert mert már nem szoptatok.Sajnos volt menszim már a gyógyszer szedése előtt egyszer.Holnap nőgyógyász majd ott kiderül...(Egyébként meg nem vagyok abortusz párti...)
2010. márc. 29. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!