Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhalványult a pozitívat...

Elhalványult a pozitívat jelző csík a tesztemen, de én mégis úgy érzem, hogy baba van az lehetséges?

Figyelt kérdés

Menzeszemet legkésőbb hétfőre nem vártam nem is jött.Múlt hét szerdán jól látható pozitív lett a tesztem majd pénteken is de halványabb volt mint a szerdai.Hétfőn teszteltem megint napközben az meg már inkább negatív volt mint pozitív.2 ovum lehetett a ciklusomba mert 2x volt pozitív az ovutesztem.Lehetséges,hogy az utolsó teszt becsapott mivel napközbeni volt és mégis lehet,hogy terhes vagyok?Ez az érzés miatt viszont nem merem ráhagyni az utrot mert mivan ha mégis baba van.Hétfőn szándékozom újra tesztelni,de félek ha mégsincs baba nagyon bekavarok az utróval a ciklusomba.

Köszönöm a válaszokat!

[link] ezek a tesztjeim.


2016. jan. 20. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyiket se mondanám kifejezetten halvány pozitívnak :-( lehet elindult valami, de nem maradt meg. Sajnos barátnőmmel történt hogy szép erős tesztek ellenére nem növekedett tovább, elhalt mire meg jött volna csak a crinon gél tartotta vissza. Holnap csinálj egy újat és ha negatív akkor hagyd abba a hormon pótlást :-( drukkolok azért!!
2016. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az LH teszt nem ovulációt jelez, hanem hogy próbálkozik a szervezet, magáról a repedésről sajnos nem mond semmit, hogy sikeres volt-e. Ilyenkor inkább az van, hogy próbálkozott a tested, nem repedt meg, és újból nekifutott. Tehát a dupla ovu - különösen két időpontban - nem valószínű. Inkább a második próbálkozás lehetett sikeres.


Szerintem a dpo-kat számold inkább a második pozitív LH teszthez és ahhoz képest csinálj 14-15. dpo-on hcg tesztet.

2016. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a legjobb egy vérvétel lenne magán laborban!
2016. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek milyen tesztek?


Vegyel egy normalis X-epil tesztet.

Engem soha nem vert at

2016. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És a vérzéseddel mi a helyzet? Azóta sem jött meg?

Egyébként mi az az utro?

2016. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a múlt heti tesztet nem venném pozitívnak, nagyon halvány az a csík, és ha babát jelezne, akkor erősödnie kellett volna. Szóval indulj ki abból, hogy eddig minden teszt negatív, és a második LH-csúcshoz képest számold.

Az Utroval valószínűleg tényleg bekavarsz...

2016. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Beszéltem az orvosommal és azt tanácsolta,hogy teszteljek másfajta teszttel holnap reggel és ha az negatív akkor hagyjam rá a gyógyszert,de ha megjelenik rajta egy halvány csíkocska is akkor menjek be és beutal vérvételre.

Az a baj,hogy az első tesztet élőben nem lehet negatívnak mondani mert nagyon szépen látszódik és még a szememet sem kell meresztgetnem,hogy hol van.A második teszten is látszódik,de az már halványabb egy picivel az utolsón meg meresztgetős...

Ez a legeslegelső tesztem:

[link]

2016. jan. 20. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez valóban pozitívnak tűnik, de azóta már eltelt egy hét... és az alatt nem produkáltál egy erős pozitív tesztet, tehát szerintem itt valami bekavart az eredménybe. Eleve nagyon korai volt még a tesztelés... 4x voltam életemben terhes, de 10. dpo előtt soha nem lett még halvány pozitív sem a tesztem! Legeslegkorábban a 10-11. dpo-n volt olyan halvány, mint neked az első. De inkább a 12-14. napon. De ok, tegyük fel, hogy tényleg terhességet jelzett, akkor egy hét alatt már bőven erősödnie kellett volna! (Már egy nap alatt is.)

Te az egy héttel ezelőtti halvány pozitív teszt alapján kérdezed, hogy lehetséges-e, hogy terhes vagy... én az alapján mondom, hogy ha CSAK az eddigi teszteket vesszük alapul, akkor tuti nem. (Ettől még lehetsz terhes, egy későbbi ovulációból, de az teljesen független az eddigi tesztektől.)

Kérdezed, hogy a legutóbbi teszt lehet-e téves negatív amiatt, hogy napközbeni volt... egy hét után már a napközbeni tesztnek is NAGYON erősnek kellene lennie. A HCG-szint terhesség esetén másfél naponta megduplázódik. Vagyis egy 25-ös érzékenységű tesztnek már virítani kellene egy héttel a halvány pozitív után.

Lehet, hogy volt egy kémiai terhességed, de felszívódott még az elején. Vagy bekavart a hormonpótlás. De az eddigi pozitív tesztekre sajnos nem lehet alapozni, mert az a terhesség, ha volt is, már biztos nincs. Lehet, hogy van egy másik, de azt egy másik teszt fogja jelezni.

2016. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!