Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérést jelző ovu teszt...

Peteérést jelző ovu teszt napján történő szeretkezés után lehetséges, hogy babánk legyen?

Figyelt kérdés
Érdekes,mert ovu teszteltem és április 24.-én menstruáltam,de már május 1.-én és 2.-án mutatta a teszt a peteérést.Utána szépen halványodott a csík.Előfordult valakivel,hogy hasonló módon lett kisbabája?
2011. máj. 8. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

szia

én is 1 2 án ovu teszteztem és akkor volt pozitiv, de mondjuk nekem pont tényleg a 14. napon mutatta, és most várok hogy mi lesz, bár segíteni nem tudtam, de ahogy itt olvasgattam már kérdéseket, bár mi előfordulhat :) kitartás a várakozáshoz, mert nagyon nagyon idegesítő.

2011. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!