Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már úgy, hogy annyira...

Voltatok már úgy, hogy annyira vágytatok egy saját babára, hogy mindig az járt a fejetekben?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel úgy döntöttünk, hogy mostmár megvan az alap a családvállaláshoz. Viszont én már annyire beleélem magam, hogy minduntalan ebben a témában pattogok. Úgy érzem, hogy valami történik odalent és ezért tudatosan kerülöm az alkoholt, a dohányzó környezetet. Pedig még tulajdonképp, csak eldöntöttük, hogy "ha véletlen becsúszik, semmiképp nem vetetjük el" Erre én már lázban égek. Normális ez?


Nagy a valószínűsége, hogy nem vagyok áldott állapotban, de én annyia vágyom rá.



2016. jan. 20. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem az első terhesség előtt a többség így van, én legalábbis ezt tapasztaltam magamon is, másokon is...

Most meg... frászt kaptam a pozitív teszttől, azon kattog az agyam, hogy már megint nem lesz vagy 3 évig saját életem, és előre utálom az egészet... közben persze ott van az öröm is, csak már ismerem az árnyoldalát is a dolognak. 6 hetes vagyok, doki még nem látott, a francnak van kedve kéthetente ultrahangra járni, nekem egy petezsák már semmi újat nem mond, legyünk túl rajta hamar....

Teljesen másképp élem meg a második terhességem, mint az elsőt.

2016. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) Gratulálok :) Annak elleenére, hogy frászt kaptál. És köszönöm a válaszod :)
2016. jan. 20. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Mi terveztük, letettem a cigit, majd a fogamzásgátlót, és éltem tovább az életem. Nem görcsöltem a témán.

De terhesen sem. 37. hétig dolgoztam sörözőben, eljártam a vizsgálatokra, és ennyi. Nem pörögtem rá nagyon.

Kicsit lazábban, természetesebben vettem.

2016. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én amikor babára vágytam, én nem akartam hogy úgy legyen, hogy "becsúszott" hanem igenis szívvel lélekkel tudatosan szándékkal vállalva.
2016. jan. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a teherbeesés előtt már évekkel nagyon vágytam babára, az elmúlt 5-6 évben minden nap felnéztem ide, illetve egyéb babás honlapokra, mire végre 2015 tavaszán a férjem is azt mondta, hogy készen áll, vágjunk bele. :) Nagyon örültem, a 3. hónapban össze is jött, szerencsére a terhességem nagyon könnyű, teljesen természetesnek vettem az áldott állapotot (bár gondolom ez főleg annak köszönhető, hogy semmi kellemetlen tünetem nem volt), eljártam a vizsgálatokra, de minden olyan könnyen és gyorsan ment, élveztük az ultrahangokat, semmi idegeskedés, görcsölés, csak sodródtam az eseményekkel, és tegnapig dolgoztam is. Dolgoztam volna tovább is, de a férjem már nagyon féltett ebben a csúszós, hideg, járványos időben, így a szülésig (március közepe) már csak magammal és a szülésre való felkészüléssel kell foglalkoznom. :)

Kívánom, hogy minél hamarabb átélhesd a babavárás pillanatait, én borzasztóan élvezem. :)

33 hkm

2016. jan. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egywtéerek veled négyes, én azt szerettem volna kifejteni, hogy mennyire úgy érzem, hogy már ideje volna :) És ha ez egy fellángolás lenne, akkor nagyon hamar elmúlt volna, de nem. Még mindig és még mindig teljes szivemmel vágyom egy saját csöppségre, volt más babájával/kislányával tapasztalatom huzamosabb ideig, mostmár én jövök!


Kedves utolsó, köszönöm, egyszer biztosan összejön számomra is :)

2016. jan. 22. 09:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi újság? Próbálkoztok?
2016. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Készülünk külföldre dolgozni, hogy még egy kis alapot hozhassunk magunknak a házhoz. Ezért napoltuk. Persze én kattogok folyton rajta.
2016. máj. 22. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!