Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eleget erosodott a terhessegi...

Eleget erosodott a terhessegi tesztem?

Figyelt kérdés

13.dpo-on volt nagyon halvany pozitiv tesztem eletemben eloszor. Ma ujra neztem arra szamitottam joval egyertelmubb lesz. Picit csalodtam. Szerintetek eleget erododott vagy lehet hogy valami baj van? Elso baba lenne nincs viszonyitasi alapom... koszonom a valaszokat!

[link]



2016. jan. 21. 07:04
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy ma van a 15.dpo. tegnapra nem vartam. 25-os erzekenysegu x epil tesztreggeli elsobol.
2016. jan. 21. 07:06
 2/22 kikkina88 ***** válasza:
Sztem apszolut jo ☺
2016. jan. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Meg csak most kene megjonnie!


Teljesen jol erosodik

2016. jan. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Tökéletes 😊😊😊
2016. jan. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is jo :) Lehet picit kesobb fogant mint kozepido! Gratulalok :)
2016. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, ne aggódj!
2016. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Koszonom, megnyugodtam! :) aranyosak vagytok! :)
2016. jan. 21. 08:37
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem 15. dpo-n picivel erősebb volt ugyanez a teszt, de semmit nem jelent, lehet, hogy egy nappal később volt ovud, mint gondolod, vagy picivel lassabban termelődik a hcg. Attól még az pozitív! Holnapra még erősebb lesz. :)
2016. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Holnap lehet megcsinalom a clearblue digiralis tesztet. Vagy meg korai szerintetek? Mar 1 honapja megvettem mikor azt sem tudtam h lesz baba :) arra tartogattam ha mar biztos. Egyebkent van mar egy pozitiv gabriel tesztem amit a 14.dpon csinaltam tegnap es azon sokkal egyertelmubb a masodik csik. Csak ugye egy fajtan kell nezni az erosodest ugy hallottam. Ezert az x epil csikhoz viszonyitok.
2016. jan. 21. 08:48
 10/22 anonim ***** válasza:

Teljesen jó az erősödés mértéke, gratulálok!

Gabrielhez tényleg nem érdemes viszonyítani, nekem az nemvárt után két nappal lett az halvány pozitív, két napra rá csak x-epilem volt, amin viszont alig látszott valami, ha azt és akkor csinálom meg először, még lehet kétségbe is esek. Ilyenkor már nem nagyon érdemes tesztelgetni, ha van egy egyértelmű pozitívad (nekem végül az elvégzett Facelle lett az, :D), mert vizeletkoncentrációtól is függ, az meg nem egyenletes, tehát nem fog egyenletesen erősödni. Jelentkezz be inkább ultrahangra, pl. a jövő hétre. ;) De ha két-három hetet vársz, már embriót is láthatsz dobogó szívvel, van rá esély! ;)

2016. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!