Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacios teszteim nezzetek...

Ovulacios teszteim nezzetek meg kerlek?!

Figyelt kérdés

Ez mar a 3. Kiirasom:) tobb mint egy hete tesztelek 5. Napos tesztig halvany a 6.napon erosodik es a 7.napon megint halvany...

Ma megint csinaltam es ismet erosebb...


2016. jan. 21. 23:15
 1/7 A kérdező kommentje:
2016. jan. 21. 23:16
 2/7 A kérdező kommentje:
2016. jan. 21. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
nőgyógyász azonnal megmondaná
2016. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elotte kb 3 órán keresztül ne igyál semmit. Akkor nem lesz hig a pisi
2016. jan. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mandiga ***** válasza:

Hányas erősségű? Ha 25-ös, lehet az neked nem lesz pozi, nekem sem lesz az soha.


Ovutesztelni reggel és délután érdemes. Nekem mondjuk egyforma mindig. Az is lehet, hogy az erősebb ott volt pozi, előfordulhat egy hónapban többször is, ha a tüsző nem tud megrepedni. Szóval van több verziója is.

2016. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a tapasztalatomat szeretném leírni.a három hónap alatt,amig a doki is nézte a peteérést és volt is,az ovu tesztem mindeg negatív maradt.Még ennyire sem volt erős a tesztcsíkom sosem ,minta tiéd.Én is értetlenül álltam a dolgok előtt, hogy a doki látja,teszt nem érzékeli.Most 5-6 hetes terhes vagyok, és amikor fogant a baba, totálisan negatív ovu tesztjeim voltak.többfélét kipróbáltam,de mind negatív....és mennyi pénzt költöttem rá....ezt csak azért írtam le, hogy bőven lehet ovud, függetlenül attól, hogy mit mutatnak a tesztek.
2016. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na szuper:)

Igen parom is azt mondta h minek nekem ez a sok teszt?...nem lenne egyszerubb ha minden masnap szexelnenk?:D de egyszerubb lenne csak osszehozhatatlan:D

2016. jan. 23. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!