Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet h legalabb 5...

Hogyan lehet h legalabb 5 napig halvany csikos az ovu tesztem es a 6. nap erosebb a 7. Nap ismet halvány?

Figyelt kérdés
Ugy tudtam h erosodik a csik egyik naprol a masikra es akkor van ovulacio ha a tesztcsik erosebb a kontroll csiknal....kerlek segitsetek mert mar belegabalyodtam:/

2016. jan. 19. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem pl soha nem volt erosebb. Egyreszt one step olcso tesztbol rendeltem, lehet hogy a jobb minosegu maskepp mukodne (nekem a one step a terhessegnel is nagyon halvany pozitiv volt akkor, amikor masik fajta teszt mar egyertelmuen mutatta, hogy terhes vagyok.


Masreszt az ovutesztet ugye keso delutan, kora este celszeru csinalni, elotte jo, ha par oran at alig iszik es nem is pisil az ember. En erre nem vagyok kepes. Rengeteget iszok, az lh teszteles miatt probalom visszafogni magam, de meg igy is sok.

Szoval szerintem nekem emiatt nem lesz soha pozitiv, marmint erosebb, mint a kontrollcsik. Csak halvany tesztem van par napig, utana kicsit erosebb, majd ismet halvany.


De homerozok is, erzem is a peteerest es a legerosebb halvany nalam pozitiv, ezt mar kitalasztaltam az elmult honapokban.


Szoval ezen ne idegesitsd magad, ettol meg lehet ovud.

2016. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen en is sokat iszom es probalom visszafogni magam...es akkor ha tnap volt a legerosebb akkor ma mar eselytelen osszehozni a babat v tnap meg ma az eselyes szted?
2016. jan. 19. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy a pozitiv utani negativ nap meg jo lehet.
2016. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. jan. 19. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!