Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit ajanltok? Szeretnek babat...

Mit ajanltok? Szeretnek babat es tobbi lent

Figyelt kérdés
van 2 lyukas fogam , neha az egyik szokott fajni szerrintetek menjek elobb csinaltassam meg oket , mielott gyereket vallalunk? arra gondoltam hogyha terhes maradok majd , es fog fajni akkor mit fogok csinalni...

#fog #terhessweg
2016. jan. 23. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen csináltasd meg.

Kezdj el szedni folsavat, és D vitamint :) Nekem ezt mondta a nőgyógyász.

2016. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A lyukas fogat terhességtől függetlenül meg kellene csináltatnod.

Ha terhesség alatt fáj a fogad, elmész fogorvoshoz, és megmondod, hogy terhes vagy.

2016. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lyukas fog egy góc, ami a teherbe esést is hátráltathatja bár nem feltétlenül.

Ha teherbe esel és esetleg pont akkor gyullad be a fogad, ráadásul hányingeres-hányós időszakod van a terhesség elején, akkor nagyon nem fogod tolerálni, hogy a szádban matat a fogorvos.


Fentiek miatt mindenképp csináltasd meg most!

2016. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg!
2016. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen csinaltasd meg, addig amig meglehet,es nem kell kihuzni.! Igaz ez nem annyira tartozik ide, mert en meg nem mostanra tervezem a teherbe esest, de nekem rengetekszer ugy fajt a fogam NAPOKIG(mire elmertem menni), h tucat fajdalom csillapitot vettem be, amit ki is hanytam, vegul mar az sem segitett, es ugy voltam, h inkabb fajjon 10percig amig a doki megcsinalja mert ezt mar nembirom, es nekem az inyem volt csunyan begyulladva, ugy h alig lattam mar(feldagadt az arcom eleg rendesen), szoval aznap meg megse birta csinalni a gyulladastol csak masnap, de az annyira megkonnyebules volt.. A lenyeg, h tenyleg csinaltasd meg minnel hamarabb.!
2016. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!