Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sk! Kistestű kutyát szeretnék,...

Sk! Kistestű kutyát szeretnék, ami szelíd, bújós. Csivavám már volt, fiú. A foxy nem lenne jó. Milyeneket ajánltok? . Negatív válaszokat nem kérnék!

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Menhelyi kistestű keverék?
2015. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Yorkie,tacskó,tibeti kutyus?
2015. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Én nem fajta alapján döntenék, mert minden egyednek más az egyénisége. Én menhelyeken érdeklődnék elmondva mit tudok nyújtani a kutyának és milyen tulajdonságokat részesítek előnyben (belső, külső egyaránt). Személy szerint ideiglenes befogadótól hoznék el kutyust, akiről az illető már szinte mindent tud.
2015. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
mindegyik kutya szelíd és bújós ha jól neveled
2015. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem fajta függő!

Én is menhelyit javaslok, mert annak az ott dolgozó, (ideiglenes befogadók) már ismerik a személyiségét, jellemvonásait.

Egy fiatalabbat, bőven lehet találni ilyeneket.

2015. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Keverék kutyus, menhelyről.
2015. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, én is a menhelyiekre gondoltam.
2015. dec. 28. 17:11
 8/10 A kérdező kommentje:
A többi válasz is nagyon hasznos köszönöm őket.
2015. dec. 28. 17:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Azóta már kihoztunk egy Nádi farkas kutyát, akire azt hitték keverék. Aki nem tudott volna erről a fajtáról, írok néhány dolgot. A harapása olyan erős mint a farkasé, nem úgy mint a nem farkasokból tenyésztett fajtáké. Ugyanis ez a fajta farkasfajtákból lett kitenyésztve, direkt farkasos jellemre. Ez abban nyilvánul meg, hogy a harapása erősebb az átlagénál, így a szikla szilárd oldalas csontot is morzsákra szedi, (adtunk neki oldalast hogy rágja le a húst, aztán a csont eltűnt. Tesztből kapott még és innen jöttünk rá. Mindenki mondta hogy Nádi farkas, csak nem hittük el. A természetét nyomokban megőrizte a farkasnak, ugyanis dominál, ellenszenves az idegenekkel szemben, vicsorít, ugat rájuk, ezért állandó szájkosár van az utcán. Rájött hogy egyedül is boldogul, mivel a gyermekkora sem a legrózsásabb volt, ezek után rafinált és kissé hálátlan. Nem annyira idomítható mint ész átlag, mivel a farka sokat sem lehet igazán idomítani. De remek házőrző, másfél métert legalább ugrik, ezért majd nagy kerítés kell, de most lakásban van tartva sajnos. Mi sem élvezzük :) De, egy kutya- macska több tíz évre szól, és nem igen lehet vele ismerkedni szóval egy ideig még lesz. :)
2016. dec. 2. 18:53
 10/10 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, ivartalanított szuka, és még így is darabokra szedne nem egy embert.
2016. dec. 2. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!