Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól függetlenül mert nem...

Attól függetlenül mert nem közvetlenül a "vizeletgyűjtést" követően csinaltam meg a tesztet, az eredmeny amit mutat valós ugye? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Reggel csinaltam egy tesztet ugyanis 12 napja kesik. Mindenfelekepp reggeli vizeletből akartam megcsinálni, igy ahogy felkeltem belepisiltem egy pohárba, majd csak aztan mentem el tesztet venni es ezt a vizelrtet hasznaltam fel. Lehet, hogy buta kérdés, de szeretnek vegre megnyugodni. A teszt negatív. Mar van egy kislányom, semmilyen hormontartalmu gyogyszert nem szedhetek, a menstruaciom ossze- vissza jon. Igy minden honap egy orok rettegés. Kb. Másfél honapja elszakadt az ovszer emiatt esemenyutanit vettem be. Lehetseges h ez boritotta fel a hormonhaztartasom? Erzekenyek melleim meg is vannak duzzadva... Nem tudom hova tenni. Egy hete is csinaltam tesztet meg ma reggel is mindketto egyértelmű negativ.
2016. jan. 23. 23:14
 1/2 Bella169 ***** válasza:

A teszt eredményét nem befolyásolja hogy közvetlen pisilés után mártod bele vagy 1 órával később.

Az esemény utáni pedig igen rendesen feltudja bortani a hormonháztartást.

Szerintem ha két teszt is negatív akkor nem vagy terhes de ha nem tudsz megnyugodni menj el nőgyógyászhoz.


A hormon nélküli spirál amúgy nem lenne megoldás (Óvszer mellett)? Nem kellene állandóan rettegni és nem hormontartalmú.

2016. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam nogyogyasznal is ket hete de ott meg ugysem láttam volna semmit. A spirált eddig azert nem tudtak felrakni nekem mert mehszajsebem volt es felo volt, hogy conisatio-s műtétem lesz. De az utolsó rakszuresem mar tiszta volt, ujra rakerdezek, hogy lehetne e akkor mostmar spiralt felrakni.
2016. jan. 23. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!