Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek az ovu után...

Van olyan, akinek az ovu után csak 3-4 nappal emelkedik meg a hőmérséklete? Vagy mindenképp közvetlenül a megemelkedett hőmérséklet előtt olt az ovu, akkor is, ha minden más jel korábbira utal?

Figyelt kérdés

#ovuláció #megemlkedett hőmérséklet
2015. aug. 4. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem lepcsozetesen szokott felmenni es az elso megemelkedett elotti az ovu. Vagyis ilyen dolt vonallal megy fel szinte mindig, de jol latszik, hogy hol volt az ovu. Az ilyen is normalis teljesen csak menjen fel. Kul mikor megindul felfele nekem is az elso 2 ho meg a cover line korul van de mar jol latszik, hogy felfele szokik. Ha szerinted korabban volt mint a program behuzza, akkor valoszinu ugy is volt.

Most nekem pl behuzta az ovut ugy, hogy tudom, hogy meg nem volt csak feljebbment az alaphom, mert meg mindig csak 36,3. Az ovuhoz keves.

2015. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!