Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan! Matol nem kell...

Utrogestan! Matol nem kell hasznalnom (huvelyi). Elvileg holnap kellrne megjonnie amit nem varok. De utrogestantol keshet par napot?

Figyelt kérdés
Csak mert akkor felkeszulok ra h meshet. Igy nem merek tesztelni.
2016. jan. 24. 19:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

1 és 10-es vagyok.


Még ezt a videót átküldöm, hátha meggyőz arról, hogy a dokid egy idióta, már ha hiszel Czeizel Endrének persze...


[link]

2016. jan. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

10/11 valaszolo. En akkor meg nm voltam dokinal. Nincs mit megkoszonom neki. Akkor meg probalkoztunk a parommal. Fogalmunk se volt semmirol.

Amikor elmentem hozza megvizsgalt. Mas vizsgalatokra is elkuldott majd felirta az utrot es inofolicot pikk pakk elsore ossze jott nah azt megkoszontem azt is h megmentetge a lanyomat.

2016. jan. 25. 09:27
 13/19 A kérdező kommentje:

Ertsetek mar meg h a lanyomnal sem hasznaltam mikor pozitiv lett!!!

Nekem ott volt a baj h eleve nm is akart megtapadni ebbe kellett h segitsen es nem akkor mikor pozitiv a teszt.

De koszonom a valaszokat igaz elter a kerdesemtol.

Szep napot nektek.

2016. jan. 25. 09:31
 14/19 anonim ***** válasza:

Jó, hát én itt feladom. Nézz utána a hormonoknak, mert így nincs miről beszélni, ha nem tudod, hogy melyik mire való.


A lányodhoz gratulálok, igazi szerencse-gyermek. Kívánom, hogy sikerüljön ismét.

2016. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!!! Nem vagyok hulye! A masik nem a kerdesemre valaszoltal. ugy h szerintem nincs mirol beszelnunk egymassal.
2016. jan. 25. 16:17
 16/19 anonim ***** válasza:

Hol írtam, hogy hülye vagy??? Én azt írtam, hogy a hormonokhoz nem értesz, nem ugyanaz a kettő. Az utóbbi meg azért biztos, mert a kérdést sem írtad volna ki.


Hát bocsánat, hogy segíteni szerettem volna, hogy nagyobb eséllyel maradjon meg a babád, igazán nagyon sajnálom.


Részemről lezárva, nem lehet mindenkit megmenteni.

2016. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Még egy mondat, aztán tényleg hagyom a francba.


Amúgy DE, a kérdésedre CSAK ÉN válaszoltam. Írtam még hozz mást is, az igaz, de a kérdésedre is kaptál választ.

2016. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Jol van

Koszonom a valaszokat.

2016. jan. 25. 19:48
 19/19 A kérdező kommentje:
Amugy meg nincs baba mert negativ a tesztem es ma kellett volna megjonnie. Ugy h csak kesik
2016. jan. 25. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!