Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mai vaterás tesztem. Megnéznét...

Mai vaterás tesztem. Megnéznétek mit láttok rajta?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy időn túli halvány Expect tesztcsíkom.


[link]


2016. jan. 25. 06:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit
2016. jan. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mintha lenne ott vmi... Mikirra nem várod?
2016. jan. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


Annyira halvány hogy szinte lehetetlen lefotózni, de rögtön látszódott.

2016. jan. 25. 07:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Holnapra
2016. jan. 25. 07:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Én látom a masodik halvány csíkot. Nekem is ilyen van. Pont most megyek a dmbe venni valami masikat mert ezek nem túl jók azaz nem olyan érzekenxek mint ahogy az rá van írva... megy a drukk!
2016. jan. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En az elso keprn latom halvanyan.

Mar nincs olyan koran, ugyhogy vagy varsz 1-2 napot es tesztelsz ismet ilyennel, mert szerintem erosebb lesz, vagy veszel jobb tesztet (nekem meg nem vart mensi utan ket nappal is halvany volt nagyon ez a fajta) es akar ma, 3-4 oran at tartogatott pisibol is erdemes megprobalni.

Nekrm a clearblue plusz bejott, mensi elott 3 nappal drlutanibol halvany pozitiv lett, a nrmvart napjan reggel teljesen eros.

2016. jan. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valami halványat,mintha látnék. Szerintem vegyél egy másik tesztet dm-ben és csináld meg azt. :)
2016. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyanús! Drukkolok
2016. jan. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Facelle tesztet vegyél! Nekem azon majdnem egyforma erős a két csík mikozben a vaterás olyan mint a tiéd. Drukk!
2016. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!