Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vateras one stepen kijon egy...

Vateras one stepen kijon egy 2. szines csik ha nincs baba? Milyen minosegu teszt? Azthiszem a 25-os negativ lett.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Koszonom ha valaszoltok!
2016. jan. 22. 07:52
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Peteeres utani 12.napon vagyok. Tudom hogy korai de nem birtam ki,mert pe utani 8.napon volt egy barnas pecsetelesem es gondoltam ha baba van,akkor kimutatja.

2016. jan. 22. 08:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jellemző h van második csík ha nincs baba. Ha van 2 csíkod akkor baba van a pocakban. De még nagyon korai. Főleg a 25.osteszt. 2 nap múlva kontroll. Erősödni fog😊. Várom az új tesztet.😊
2016. jan. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem halvány pozi,de csinálj par nap múlva masfélét.
2016. jan. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ez pozitiv lesz? Eloben jobban latszik. A kep eleve rossz minosegu 😑😑
2016. jan. 22. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva van. Vaterásak negatívak, a 25-s facelle meg pozitív. Szerintem vegyél olyat a biztonság kedvéért, ezek a vatetásak nem túl megbízhatóak. Sok sikert!
2016. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mandiga ***** válasza:

Én azt mondom, hogy pár nap múlva tesztelj ismét.

Nekem volt már pozi, baba nem volt. Egy ismerősömnek pár napja volt pozi, majd azóta negatív.


Ez volt az én kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2016. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oke! Veszek masfajtat! Koszonom szepen!
2016. jan. 22. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!