Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap jönne meg (reménykede...

Vasárnap jönne meg (reménykedem h nem) és a mellem feszes, ha nyomkodom fáj és már ma a mellbimbóm és érzékenyebb lett. Ez a terhesség jele?

Figyelt kérdés
mondjuk a multkor is ilyesmi volt menses elött :(
2008. szept. 17. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajna messze még a vasárnap...a teszt sem mutatna semmit.Egy tanács hasznos most amit nyújtani tudok...légy türelmes! :) Tudom nehéz..ezzel én is így vagyok...ráadásul én csináltam egy halvány negatív tesztet...örültem...aztán 3 negatív...és tegnap megjött...szóval csal a teszt,főleg ha nagyon korán csinálod! A Maria momed teszt volt a hamis,úgyhogy azt ne vedd!!

Kitartást,és szorítok hogy ne jöjjön meg :)

2008. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ketteske ***** válasza:
Ezek simán lehetnek a mensi előjelei, sztem jobb, ha nem éled bele magad a babába, és inkább pozitívan csalódj később! Szorítok!
2008. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez lehet mensi előjele is.

A terhességnem nincsenek tipikus tünetei, ne várd azokat. Az egyetlen biztos dolog, ha nem jön meg, és pozitív a teszted.

21 hetes kismama

2008. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!