Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is érzékenyebb lett a...

Másnak is érzékenyebb lett a puncija a terhesség alatt? Joabban szeretitek, ha a párotok hozzá ér vagy kevésbé jó?

Figyelt kérdés

És ha változott, kb. mikor? Meg is duzzadt piicit a puncitok? Jobb lett a szex vagy ugyanolyan vagy rosszabb?

28 éves

Köszi a válaszokat! :-)


2011. márc. 17. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia 26 hkm vagyok igy terhesség alatt kicsit érzékenyebb a puncim az orgazmusom erősebb de nem szeretem ha kézzel hozzányúl mert ha valamit esetleg kicsit durvábban csinál az gyakran fájdalommal jár a páromat most terheség alatt extra tisztálkodásra fogom egyébként is a higiénia a legfontosabb de igy hogy terhes vagyok még jobban odafigyelünk erre
2011. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit füznék hozzá hogy szex éhes lettem mióta terhes vagyok!:))))

17 hkm

2011. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem határozottan, főleg a vége felé, biztos a vérbőség miatt. Kb. a 3. trimeszterig szexéhesebb is voltam, de mostmár úgy mozgok mint egy hátára fordított cserebogár, így azért nehéz a szex... ritkábban is csináljuk most. 38 hetes
2011. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

terhesség elött se voltam apáca, de mióta a baba mennem van, már párom mondja azt hogy ma ne!


Ha itthon lenne reggeltől estig!


Sokkal jobban élvezem, sokkal jobb az orgazmusom!


Nálam ez az 3. hónaptól van így!


18 hetes kismama

2011. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

na, én vagyok a kivétel


engem kicsit sem érdekel a szex, mióta terhes vagyok... :(


ritkábban is szexelünk emiatt. amúgy az első trimeszterben veszélyeztetett voltam, lehet, ez hatott rám ilyen lelombozóan.

amúgy a méhszájamat is jobban érzerm szex közben, ez zavar. és van folyásom is, ami még jobban zavar. (nem gomba, vagy baci, csak tejszerű folyás)


remélem, majd elmúlik ez....


21 hkm

2011. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! Nem vagy egyedül, engem is teljesen hidegen hagy a szex sajnos :( 26. hetet töltöm, attól tartok ez már nem is fog változni, hisz csak egyre nagyobb leszek, nehézkesebb a mozgás, feszül a poci... pedig annyira bíztam benn, hogy a 2. harmadban jön a szexéhség, de semmi.... párom iszonyat jó fej, sosem panaszkodik, inkább én érzem rosszul magam emiatt!
2011. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1. terhessegnel, foleg 2. trimeszterben nagyon kivantam a szexet. Most a 2. terhessegnel sajna szinte teljesen hidegen hagy.
2011. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mintha a baba kiszívta volna belőlem a szex iránti vágyat... 25 hetes vagyok, és csak ritkán kívánom... előtte, bezzeg!!! Ez nem jelenti azt, h egyáltalán nem, de jóval kevesebbszer, mint előtte :(
2011. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
IGEEEEN!Sokkal érzékenyebb lett,és szeretem,ha hozzá(m)ér...2.baba,az elsőnél is így volt.
2011. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem sem izgat fel a szeretkezés.Itt-ott rámjon,h jo lenne,de olyankor a párom nincs itthon.Pedig elotte nimfomán voltam,mindennap 10szer szeretkeztem volna,de most...ez vmi szornyu!!!!! ugye elmulik ez idovel?
2011. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!