Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2x volt mesim mar, az incidens ota, elovaladek volt (ha volt),rosszuleteim nincsenek, csak ritkabban jarok wcre nagy dologra, az alhasam kicsit felvan dagadva, megcsinaltam tobb fajta tesztet (de delutan, ( nem tudom ez mennyire fugg az eredmenytol)) de negativ lett. Szerintettek?

2016. jan. 26. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Nincs kizárva, hogy terhes vagy. Szerintem csinálj reggel is tesztet, első vizeletből.

Addig amíg nem lesz a teszt pozitív, még bármi lehet, az is lehet, hogy még nem ágyazódott be, és terhes vagy, csak még nem mutatja ki.

Szóval csinálj tesztet, ha negatív, akkor három nap múlva újat, amíg pozitív nem lesz.

Addig vigyázz a babócára, és semmi alkohol, cigi, szex, és egyél rendesen, mert tudod, hogy most kettő helyett kell.

2016. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

2x megjött a havid és negatívakat teszteltél.

Ha ennyire aggódsz, akkor menj el dokihoz, és legközelebb használd az agyad, ami nem nehezéknek van a fejedben és ne csináld védekezés nélkül.

2016. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem teszteltem de 2xi pisibol addigra ki kellene mutatnia nem? :( mert akkor elv 3 honap lennek
2016. jan. 26. 14:08
 4/14 A kérdező kommentje:
A rosszindulatu serto kommenteket koszonom nem kerem, ugy gondolom hasznaltam a fejem, boldog parkapcsolatban elek, nem volt tervezve ugyan a baba de persze ha igy alakult nagy orommel fogjuk varni!
2016. jan. 26. 14:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha tobbfajta teszt is negativat mutatott,akkor szinte lehetetlen,h allapotos legyel... Ha ritkabban jarsz wc-re,akkor a has puffadas oka is megvan... Igyal minden nap zoldteat. A legjobb a Liptonos citromos zoldtea,annak az ize is jo es segiteni fog a wc-zesbe :) egyebkent nekem mensi elott 5nappal delutani (majdnem esti) pisibol kimutatta a terhessegem,szoval nem befolyasolja az,h delutan csinaltad foleg,h mar javaban pocakosodnod kellen ha baba van a dologba,ugyhogy egy csepp esti pisi is kimutatna.ne aggodj! :)
2016. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Megnyugtattal! :) jovoheten megyek dokihoz de nem tudtam varni, azert kivancsi is vagyok :))
2016. jan. 26. 14:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Boldog párkapcsolatban élő, komoly nő, akinek halvány fin.gja nincs róla, hogy ha kétszer is rendesen megjön neki, akkor nem terhes.

Erre mit mondjak??


A libát nem az eszéért szeretik, hanem a melle húsáért.

2016. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Asszony diktálja a végrendeletét:

- Hamvasszanak el és poraimat szórják szét a McDonalds parkolójában.

- De miért?! - kérdezi a közjegyző.

- Biztos akarok lenni benne, hogy a gyerekeim minden vasárnap meglátogatnak.

2016. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elnezest kerek, ezt veletlenul masoltam be...elozo voltam.
2016. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes !

A puffadast valoszinuleg a szekrekedes okozza,amit sokminden eloidezhetett! Javaslom fogyassz sok rostos etelt es ne feledkezz meg a folyadek bevitelrol sem.

2016. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!