Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció 16. napján szexelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció 16. napján szexeltünk barátommal megszakítással. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció 16. napján? Meddig menstruálsz te?
2016. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ciklus. Bocsánat...
2016. jan. 13. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
megszakítással 100 nőből 60 terhes lesz egy év statisztikát nézve!
2016. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én más statisztikát néztem. Ott 100 ból 40 az arány.


Egyébként a ciklusod leg termékenyebb időszakában sikerült ezt összehozni. Van rá esély. Sajnos.


Ha van még rá lehetőséged akkor vegyél be 72 órásat.

2016. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat az esely megvan ... az a baj, hogy az elovaladekban lehet mar sperma. Es 1db kiskatona pont eleg jokor-jo helyen..Raadaskent a 16.nap eleg termekeny idopont. Ugye a nagykonyv szerint ciklus hossz - 14nap es akkor van peteeresed ELVILEG. Na de ez egyszer sem biztos. Egyenenkent es akar ciklusonkent eltero lehet. Es meg akar lehet spontan peteeres is egy elvezetes egyuttlet kovetkezmenyekent. Szoval inkabb mindig huzzatok gumit !
2016. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fhuuu nagyon félek. Most akarok pont fogamzásgátlót elketdeni szedni...
2016. jan. 13. 20:46
 7/8 anonim válasza:
Elméletileg én nehezen esem teherbe,8 évig így védekeztünk, most mégis babát várok. Úgyhogy lehetséges.
2016. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött. Köszi a válaszokat :)
2016. jan. 15. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!