Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folyas van mensi viszont nincs?

Folyas van mensi viszont nincs?

Figyelt kérdés

Kicsit surubb,tojasfeherjes szinu (picit sargas) folyasom van,viszont a mensim masodik napja kesik... Az elso babocanal ilyet nem eszleltem. Lehet most is meg fog jonni es csak kesik,de miert lehet ilyen a folyasom?

(Se nem eg,se nem viszket...semmi ilyesmi problemam nincs)



2016. jan. 27. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Teszt?? :) Barmi lehet !
2016. jan. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokat olvasgatok ilyen temakban es azthiszen a piszenpisze.hu-n olvastam,hogy a folyas teheto az elso tunetek koze,ha baba van :) De ettol fuggetlenul 50-50 % de en tesztelnek mar delutan is :)
2016. jan. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam is volt tojásfehérjés váladék menses helyett, és baba volt a dolgok mögött. Minden terhesség egy kicsit más, azt szokták mondani, nem kell hogy minden jel kijöjjön egy terhességnél...én csinálnék egy tesztet akár délutáni pisiből is, ha negatív, sem kenődnék el, mert akkor egy reggeli már biztos kimutatja!

Szurkolok!

2016. jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom.aranyosak vagytok :) valamiert belul ugy erzem,h meg fog jonni,bar semmi jelet nem mutatja... Nem elem bele magam tulsagosan 😐 az elso babankan mensi elott 5nappal egyertelmuen kimutatta a teszt,viszont most valahogy felek csinalni...
2016. jan. 27. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem mensi előtti nap volt ilyen folyasom utana pedig vizes én abbol tudtam hogy baba van a dologban :) normalis mert tisztítja magat.

Soksikert! :)

10hkm

2016. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma delutan teszteltem.negativ lett. Egyenlore nem lesz masodik baboca ugy nez ki... Mensi viszont meg mindig nincs
2016. jan. 27. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el meg van esély ra ! Reggel tesztelj akkor a legjobb , amig nem jott meg meg van remény ! Van akinek mensi utan egy héttel lesz elosdzor pozitiv teszt. Lehet h kesobb fogant es azert !! Sok sikert es ird meg h mi újság :) utolso voltam
2016. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjott... 😐
2016. jan. 28. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!