Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt mint jósteszt?

Ovuteszt mint jósteszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Két három nap múlva nem várom.

Volt meg itthon par ovutesztem, gondoltam kiprobalom.

Két csíkos lett de nem egyforma erősek, a tesztcsík kicsit halványabb.

A minimum lh szint nagyon halvány vagy az is mutathat erősebb csikot, de nem pozi meg?

Aki ért hozzá és próbálta segítene, terhességit még korainak tartottam gondoltam kiprobalom az lh tesztet mint jósteszt..de nem értek hozzá, lehet egyáltalán hinni neki?



2016. jan. 27. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hülyeség,50% hogy bejön mint jósteszt..Rengeteg kérdés van erről és ott olvashatod,hogy sokszor erősödik is a csík és puff még se volt baba..

2016. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be a jósteszt a hcg-nek higgy,par nap múlva tesztelhetsz.
2016. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Sima menses előtt is lehet akár pozitív is a hormonok játéka miatt.
2016. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem bírsz várni, akkor inkább leghamarabb holnap tesztelj egy 10-es érzékenységű, normális minőségű teszttel.
2016. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom!! Leghamarabb péntekre terveztem a tesztet.

Csak azért érdekelt az ovuteszt mert olvastam ezt a jósteszt dolgot es kivancsi voltam valakinek bejott e lehet e benne bizni, de ezek szerint semmi jelentősége

2016. jan. 27. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 2 nappal a nemvárt előtt csináltam meg és full pozitív lett az ovuteszt. Másnap rendes tesz is pozitív lett. :)

Most itt növekszik bennem. :)

28+5 napos kismama

2016. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En mensi elott 8nappal csinaltam az elsot.szinte alig lathatoan jott ki a masodik csik.masnap reggel ugyan abban az idoben csinaltam,az meg erosebb volt. A harmadik nap ismet ugyan abban az idoben reggel,meg erosebb lett... 4.nap szinten viszont nem birtam tovabb es aznap delutan csinaltam egy terhessegit is es egyertelmuen pozi lett. Szoval nekem mensi elott 5nappal lett total ket csikos terhessegi tesztem... :)
2016. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!