Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki védekezés mellett esett...

Aki védekezés mellett esett teherbe: milyen módszer mellett?

Figyelt kérdés
Mennyire bíztál az adott módszerben?
2016. jan. 27. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
6évig pharmatex hüvelykapszulát használtunk.Sosem lettem vele terhes.Pedig nem szallt ki és peteéréskor is voltunk együtt így.Aztán megbeszéltük jöhet a baba.Nem védekeztünk hónapokig és nem lettem terhes.Gondoltam használjuk el a maradék kapszulát mert ki ne dobjuk és le fog járni 2hónap múlva.Na ebben a hónapban pharmatex mellett sikerült.Meglepődtünk,de örültünk . ;)
2016. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5 évig az esetek többségében megszakításos védekezést használtunk,vagy óvszert, csak akkor lettem terhes mikor egyátalán nem védekeztünk de akkor elsőre.
2016. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Öt évnyi folyamatos, rendszeres gyógyszerszedés után lettem terhes. Idősebb kolléganőm spirál mellett lett terhes kb. 26 évvel ezelőtt.
2016. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Óvszert használtunk , és 3 éven át, majd egyszercsak nem jött meg... Valószínűleg hibás volt, vagy végigment rajta a macska ;) Márkát ne kérdezz, már nem emlékszem...
2016. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tobb ev megszakitasos vedekezes mellett nekem is egyszer csak nem jott meg...:D Visszagondolva 1* kozepidoben voltam mikor nem sikerult idoben megszakitani magyarul egy keves sperma bement.En nem vettem eszre..ebbol lett a baba :)
2016. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 3005 ***** válasza:
Nekem anyum meselte, hogy spiral + gumi mellett fogantam, volt nagy meglepetes, nem terveztek a negyediket... :/
2016. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

és sokat kérdezgettem ismerőseimet! és sokfélét hallatom,

legtöbben a megszakításos módszer mellett, de a parmatex hüvely tablettát a nőgyógyászom, mondta, hogy nem jó, mert már nem egy abortuszt végzett ez miatta!

Hallottam spirál mellett is!

De idáig a top 1 helyen ÉS EZ IGAZ! volt egy női munkatársam szült 3 gyereket, a 3 dik császáros volt, és megbeszélte az orvossal, hogy elkötteti magát, hát el is kötötték!Évek múlva már 40 felett volt, mikor új párjával összejött 2 hónap után terhes lett! elment orvoshoz, az egyik oldalt valahogy a petevezetéke sértetlen volt! eltűnt az elkötés!!!! és így született meg a 4. babája!!

2016. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!