Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis kozvelemenykutatas,...

Egy kis kozvelemenykutatas, akik megszakitassal vedekeznek. Miota vedekeztek igy es ha teherbe estetek ez a fajta vedekezes mellett, mennyi ido utan csuszott be a baba?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok, vajon tenyleg annyira sokan teherbe esnek megszakitasos vedekezes mellett? :-)
2015. márc. 20. 15:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mertem védekezésként használni. Két évig fogamzásgátlót szedtem. Esküvő után tavaly megszakítással voltunk, akkor már terveztuk hogy valamikor akarunk babát de gyujtogettunk még és nem vágtunk bele. Utána egész évben úgy voltunk de nem csúszott be baba. Ellenben januárban amikor azt mondtuk most kezdünk próbálkozni elsőre sikerült. De ez nem védekezés, ezt max olyannak ajánlom aki nem banja ha mégis teherbeesik.
2015. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Mi kb 4-5 eve 0 baba :)
2015. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mi is 6 es fel eve, csak akkor estem teherbe, amikor szerettunk volna amugyis babat. :-)
2015. márc. 20. 15:29
 4/19 anonim ***** válasza:
7 évig védekeztünk így, mielőtt belevágtunk a babaprojektbe. Nem jött össze nem tervezett baba.
2015. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8 éve. Van gyerek de tervezett volt.
2015. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Kb. másfél éve. Nem tartom védekezésnek, de csak azért merjük, mert ha tudatosan nem is akarunk még gyereket csinálni a férjemmel, ha jönne, azt sem bánnánk.

Eddig 0 baba.

2015. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
3hónap utàn becsúszott a baba
2015. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia.a lányom 28 hónapos koráig,azért,mert úgy voltunk vele,hogy ha osszejon a tesó,az sem baj.Nem sikerült be,amikor élesben ment a dolog,tehát nem szakította meg az együttlétet,a 3.-dik próbálkozós hónapban jott ossze a tesó.
2015. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Itt látszik hogy nem feltétlen csúszik be a baba de Sosem tudni, van olyan akinek így sikerült. Ha tényleg neznenk a statisztikákat fogadni mernék hogy hiába csuszik be a baba spirál vagy fogamzásgátló mellett is, megszakítás még kevesbe biztos.
2015. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
néhány éve. Lett belőle baba, de csak mert nem sikerült jól időzíteni. Azóta nem merek hazárdírozni :)
2015. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!