Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 7. napján pozi ovu...

A ciklus 7. napján pozi ovu tesztem volt és utána neg. Innentől 3 napig rajta voltunk a témán. Viszont most a 21. napon már 3. napja pozi esténként az ovu tesztem. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Egész ciklus alatt PMS jeleim vannak igy nehéz behatárolni mikor van ovum ezért végigtesztelem az egész ciklust.Gondoltam már jóstesztként működik ezért csináltam reggel egy terhességit de sajnos negatív. Lassan egy éve próbálkozunk és már nagyon szeretnénk azt a babát. Tudtok nekem segíteni mi lehet ez? Köszi a segítő válaszokat.

#ovulációs teszt #egy ciklusban #2-szer pozitív
2016. jan. 27. 20:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem.azt még nem próbáltam.kicsit bonyolultnak tünik nekem.. meg a férjem igy is próbál nyugtatni hogy ne olvassak ennyit görcsösen mert szerinte azért se sikerül minden kis mozzanatra felfigyelek na ez már biztos terhességi jel...ja igy van ez valaki nagyon akarja.Ezerszer hallom a sablon szöveget:ne stresszelj rá mert annál nehezebb...de egyszerüen aki nagyon akarja nem tud nem gondolni rá.Szerintem
2016. jan. 28. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!