Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kellene megjönnie, idáig...

Most kellene megjönnie, idáig szépen ment is le a hőm (36,5), vártam is hogy megjön, ma reggel meg felugrott 36,9 re olyankor mi van?

Figyelt kérdés
És nem jött meg, igaz nem 4:20 kor mértem mert elaludtam, így csak majdnem 8 kor mértem, akkor ezt gondolom nem kell figyelembe venni?

2016. jan. 28. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hm..jo kerdes :) Ha mindig 4:20 kor mered akkor tenyleg ne vedd figyelembe .Ha kesik a verzes egy teszt nem art :)
2016. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát védekeztünk egész hónapban, nem eshetek teherbe ezért parázok! köszönöm szépen holnap újra mérek időben, és várok hátha megjön. :(

meg az orvosom is biztos kiakadna ha terhes lennék!!!

2016. jan. 28. 09:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, ne aggódj velem is volt hasonló 4 napig ugrált a ciklus végén így a hőm és utána meg is jött. Ha már egyszer így lesett és mensi előtti pár napban vagy akkor már szinte biztos nem vagy terhes. Egyébként az hogy később mérted nem okozhat magasabb hőt, hiszen ahogy alszol egyhuzamban csak csökken annyira amennyire kell. Holnap szerintem le fog esni aztán megjön, de ez reggel kiderül :)


Előre ne pánikolj, főleg, hogy védekeztetek :)

2016. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!