Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszt szerintetek?

X-epil teszt szerintetek?

Figyelt kérdés

11. dpo-n vagyok, holnapra nem varom, a hasam gorcsolget de Bem folyamatosan csak Neha. Folyás semmi max pici krémes fehér.

Ma csináltam egy X-epil tesztet és negatívnak mondanám, de ha nagyon nézem a második csik helyén mintha extra halványan látnám a másik vonalat.

De lehet csak én gondolom igy, fotón tuti nem látni.

Előfordulhat hogy ma még korán van? Vagy mar ha nagyon halványan is de kéne lenni második csiknak?

Kinek hogy alakult ez a teszt?

Peteeresem ovu teszt alapján 18-án volt, az volt az első negatív nap a két erős pozi után.

Esetleg képet is kerhetek a nagyon halvány korai tesztekről akinek van?



2016. jan. 28. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

jaj, ugyan már! 11. dpo-n nem "kellene" lennie vékony vonalnak, van akinek kimaradó napján is csak vékony a vonala, nyugi!


tesztelj majd a kimaradó menzeszed napján reggel, hátha az már jól mutatja!


egyébként a csíkokon van mindig második vonal, szürkés vagy fehér vagy ilyesmi, hiszen ott lesz majd a másik rózsaszín csík, és annak van a helye ott.

2016. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia. Koszi, ugy lesz, elvileg holnapra nem varom, azert is kételkedem h semmi nincs, de Hnap reggel újabb próba akkor. Ha semmi varok vagy megjon vagy nem, ha nem akkor hétvégén próbálkozom megint.

Remélem holnap első vizeletből mar talán lenne egy halvány csikocska ha sikerült

2016. jan. 28. 17:00
 3/3 anonim válasza:
Szia! Mi történt azóta? :)
2016. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!