Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elemeznétek a görbém? Most...

Elemeznétek a görbém? Most görcsölget enyhén a jobb petefészkemnél.

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 29. 11:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szerintem kedden volt ovud. Legalábbis, ha a hőd fenn marad, akkor tuti. Mitől vannak ennyire hosszú ciklusaid?
2016. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg most van ovud, de biztosat csak 2-3 nap múlva lehet mondani, ha tovább méred.
2016. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ovukor a hő a coverline alá esik.
2016. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, mert a "leesés", ami tényleg van, az nagyon rövid ideig tart. Így ha nem épp hajlnalra/ a reggeli mérés idejére esik, akkor nem jelenik meg a görbén.

Az a szabály, hogy meg kell emelkednie a hőnek.

Akkor számít "megemelkedettnek", ha az őt megelőző 6 napon mért érték mindegyikénél magasabb. (Ebbe ugye belefér a leesés is).

Kérdezőnél a 18-19 ciklusnap között teljesül először ez a feltétel. (Hacsak a 13. napon mért magasabb értéket nem kell valamilyen okból kizárójelezni, pl. rosszul aludt éjjel, fájt a feje, esetleg alkoholt fogyasztott előző este...)

A további 2-3 nap fogja meghatározni, hogy tényleg megtörtént-e az ovuláció.

2016. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Rövid ideig tart, de itt szerintem jól látszik, hogy a 16. ciklus nap elkezd esni. Tehát lehet éjfél után lejjebb esett, de hajnalra már szépen emelkedett. Ez nem jelenti, hogy megtörtént, de a szervezet próbálkozott és ez ki is derül pár napon belül. :) Azt hiszem ketten vagy kihozunk egy tökéletes görbeelemzést vagy őrületbe kergetjük a kérdezőt. :D
2016. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Off: amúgy tök jókat írsz, minden nap tanul valami újat az ember lánya. :)
2016. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
100% hogy pénteken (22.én) volt ovum mert vasárnap (24.én) bevérzett sárgatestet látott a doki az uh.Szerintetek jókor voltunk együtt és normálisa lassú emelkedésem?.
2016. jan. 29. 15:11
 8/29 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a gyors kielemzést. Régóta próbálkozunk eddig sikertelenűl ciszták sora...nem volt peteérésem..fél éve nem vokt menstruációm sem. Most ebben a ciklusban jött meg először fél év után és ez az első hónapom h hőt mérek. Sajnos nem tudom és nem értem az okát az ovu utáni hőleesésnek...
2016. jan. 29. 15:18
 9/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, nézd meg ezt az oldalt: [link]

Akkor a hődön nem látszik vagy nem tudom. Ha akkor biztosan meg volt a tüszőrepedésed a hődnek minimum négy tizedet kellett volna emelkedni, amit minimum négy napig tartani kellett volna. Ugyan lehetnek hő leesések, de nem mehet az alaphő alá. Kérd meg az orvosod, hogy elemezze ki, mert mi laikusok nem tudunk többet, biztosat mondani.

2016. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Meglátjuk mi lesz. Reménykedek és 8 ra nem várom.
2016. jan. 29. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!