Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miskolcon a Meddőségi Ambulanc...

Miskolcon a Meddőségi Ambulancia ugye nem a Kaáli? Ez szakrendelés? Szóval nem fizetős?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Van külön meddőségi, de állítólag nagyon ritkán rendelnek, és onnan is inkább átirányítják a betegeket a Kaáliba. Ezt a Kaáliban hallottam a recepcióstól, amikor egy érdeklődő telefonhívást fogadott, és válaszolt a hívónak.

Ha szakrendelés, az elvileg nem fizetős.

2010. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na de a szakrendelés az ott van a főépületben a többi szakrendelőnél vajon?
2010. márc. 28. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Miskolcon a Semmelweisben van meddőségi szakrendelés, a többiről nem tudok, hétfőn, szerdán és pénteken 7:30-11:30-ig. Írd be a kereső hogy semmelweis kórház és a második találat a szülészet -nőgyógyászat és van telefonszám is ahol megkérdezheted. Az osztályon van és nem a rendelőben, egyébként az osztály most adták át pár hete és nagyon szép lett. Sokan vannak nőgyógyászok, és Sikó doktor úr magánrendelésére járok, de szerintem ott is rendel, szerintem nagyon jó orvos, nagyon meg vagyok elégedve és nagyon jó szakembernek tartom, mi neki köszönhetjük, hogy teherbe estem. Meddőséggel kapcsolatban tudják mit kell tenni és inszeminációt is csinálnak. Ez szakrendelés, lehet, hogy kell beutaló kérdezz rá, fizetni nem kell érte, ha kérdésed van szívesen válaszolok.


23 hetes km

2010. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és a megyeiről tud valaki valamit?
2010. márc. 30. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még azt tanácsolnám, hogy van itt olyan témakör hogy szülés oda menj be és írd be oldalt a legalsó keresőbe hogy Miskolc és egy csomó véleményt kidob a Semmelweisről és a megyeiről is. Átlagban azt olvastam, hogy a Semmelweisben jobbak és emberségesebbek az orvosok, jók szakmailag, a megyeiről nem voltak jó véleménnyel.

2010. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!