Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Muszáj megvárni a lagzit,...

Muszáj megvárni a lagzit, vagy belekezdhetünk a babázásba? Igazából még nem állok rá készen, de érzem, hogy akarom.26 vagyok és kissé elkésve érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lagzi a nyáron esedékes, és lennének még tervek, de igazából már családra vágyom. Páromnak jó keresete van, nekem nem annyira. Lehet, inkább az háziasszony szerepe mellett döntök, bár sosem voltam ennek a híve. Szóval az a kérdésem, hogy mitől változtam így meg és nagyon ciki-e, ha a menyasszony terhes? Meg mennyi az esélye, hogy nehezebben jön össze, ha eddig megszakítással nem lett babóca?

2016. jan. 29. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkesve. Ideális korban vagy az anyasaghoz. Szerintem ha eddig nem voltál a háziasszony szerep híve ne válts rá rögtön, mert visszavaltani sokkal nehezebb. Gondold végig mit csinálnál egész nap, kikkel beszelnel? Nem tudom mekkora esküvőt terveztek, de a terhes menyasszony bizony még ma is pletykaalap :) Azt is gondold végig, hogy nem tudod kiszamitani hogyan fogod viselni a terhesseget. Lehet hogy semmi bajod nem lesz, de lehet hogy végig hanyod, lehet hogy sokat fogsz hízni. Ha ennyire szeretnétek a babát én vagy az esküvőt hoznám korábbra vagy a babát halasztanam későbbre.
2016. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha eddig kibírtad, kibírod most már nyárig. Sokkal könnyebb az esküvő szervezés és maga az esküvő napja is, ha nem vagy terhes. Tuti jó lesz rád a megvett ruha, és nem fogsz küszködni semmiféle tünettel. Hidd el nem kellemes hányingerrel szenvedve meg orvoshoz, vizsgálatokra járva szervezkedni, futkosni, és kevésbé élveznéd az esküvődet is. Az hogy ciki-e, az a családodtól és a baráti körödtől függ. Van ahol ciki, van ahol nem. Az esélyekről: csak magamról tudok nyilatkozni. 3 évig megszakítással védekeztünk. Majd mikor úgy döntöttünk, jöhet a baba, elsőre összejött. Én meg már azt hittem meddő vagyok amiért előtte nem csúszott be :D
2016. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy lekésve:) És nem is ciki. Ha most megfogan a baba és júniusban van az esküvőtök,akkor még szinte hasad sem lesz. De a hányós,tünetes korszakot nem biztos,hogy megúszod! :) meg a fáradtság.. Én napi 18 órát simán aludtam a 30.héttől a végéig.


De egyébként az is biztos,hogy hogyha nagyon akarnám,nem bírnám kivárni :)

2016. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a babát választottuk.Esküvőnk akkor lesz ha már nagyobb lesz 3-4éves.Ne más véleményét nézd.Megszólnak?Megteszik azt pocsk nélkül is mindeig van valami amibe bele tud kötni az aki ezt élvezi.Azt és úgy tegyétek ahogy jól esik.Időd van még nem késtél el.27-28-29évesen is szülhetsz.De ha annyira vágytok rá ne várjatok.
2016. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkésveee??? Ha 10 évvel több lennél, még akkor sem feltétlen lennél elkésve!
2016. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!