Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MASTODYNON cseppeket használt...

MASTODYNON cseppeket használt valaki, sikerült utána könnyebben teherbe esni? Esetleg szoptatás alatt használta valaki?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy szoptatás alatt nem javasolják, ajánlotta valakinek mégis orvos inkább ezt a homeós készítményt?
2016. jan. 29. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én használtam mind a kettő terhesség előtt és vagy ez, vagy Dvitamin segített szerintem. Nekem nagyon hosszúak a ciklusaim, azért szedtem, de az endodokim a D hiányt is észrevette. Így nem tudom, az segített - e inkább, hogy a Dszint helyre lett téve, vagy együtt a kettő.
2016. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért nrmajánlják szoptatás alatt, mert csökkenti a tej mennyiségét.

Én pont apasztás miatt szedem, de nekem nem igazán hat. A teherbeesés elősegítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, de állítólag sokan terhesek lesznek a segítségével.

2016. jan. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind kettőtök válaszát! Igazából csak azt nem tudtam hogy a picurra van rossz hatással a gyógyszer és azért nem tanácsos szedni, vagy csak a tejmennyiség miatt. Sehol nem találtam egyértelmű választ. :/
2016. jan. 30. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!