Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi fájdalom a peteérés...

Alhasi fájdalom a peteérés előtt vagy peteéréskor lehet/van?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnénk babát és úgy számoltam, hogy most hétvégén van peteérésem. Viszont ma vannak alhasi fájdalmaim.
2008. szept. 18. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Alltalaban a peteeres elott van a fajdalom. Azert van mert a pete nem csak magaban szabadul ki , hanem van egy kis folyadek is ami feszit addig mig a pete ki nem szabadul. Ha kiszabadul kijon a folyadek is ami segiti a pete mozgasat. Van akinek ez tovabb is erzekeny marad , mert iritalja a folyadek. Ilyenkor szokott tobb napos lenni a fajdalom (erzekenyseg) . na persze vannak olyanok aki ezt az egeszet meg sem erzik.

Nem tudom mi alapjan szamoltad ki mikor van pe-ed, de meg egy normalis ciklusban sincs mindig ugyan akkor 11-16 napig mozog. Ettol lesz a ciklus neha hosszabb par nappal vagy rovidebb. Ha tenyleg szeretnel babat nagyon sok jo motszer van hogy megalapisd otthon a pe-ed pontos napjat!


32 hetes kismami

2008. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van+ vannak nők,akiknek a beágyazódás is enyhe fájdalommal vagy enyhe vérzéssel is jár.
2008. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindkétszer akkor voltunk csak együtt a párommal, amikor a legjobban nyilallt a hasam alja, és akkor volt tojásfehérjeszerű is a folyásom, s most van egy 3 éves kislányom, meg egy 32 hetes pocilakó lánykám. :) (Egyébként "időhiány" miatt voltunk csak akkor együtt, nem másért, de ez már szerencsére elmúlt. :) )
2008. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 melutothné válasza:

Nekem is nagy az alhasi fájdalom és akkor is van a peteérés de még se jön ösze a pocaklako.

Pedig minden rendben van velünk. De sajnos lassan feladom a reményt sajnos vesztetem de ha tutok adni valami jó tanácsot adni elfogadom.

Már nincs sok remény

2011. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 niki100 ***** válasza:

Sziasztok,


Nekem is vannak alhasi fájdalmaim, de csak egy oldalt és már második napja érzem.Tegnapra kellett, hogy legyen az ovuláció de a nyálkában nem volt tapasztalható és most sem,teljesen száraz vagyok.Sztem pár nappal korábban lehetett a peteérés mint ahogy a kalkulátor számolta, de akkor miért fáj a hasam alja.Nekem ez az első hónapom amikor próbálkozunk és figyelem a jeleket és nem tudom hova tenni az érzést.Mindenesetre már nagyon várom, hogy ne jöjjön meg, de talán ebben a hónapban is lecsózstam róla.:(((

2012. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van aki inkább a mellében érzi a közeledtét
2014. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, mint egy hirtelen hasgörcs, de inkább a gerinc felé jelentkezett. Pár perc és elmúlt. Tudom, hogy az volt, mert hőmérőztem es ovu teszteltem is, pontosan tudom, mikor ovuláltam. Sikerült is megfoganni a kisfiunknak 🙂
2022. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!