Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár nappal menzesz előtt...

Pár nappal menzesz előtt enyhe görcsölgetés! Beágyazódás vagy ez is egy sikertelen hónap lesz?

Figyelt kérdés
11. dpo-n vagyok!Tudom már csak pár nap de teljesen kivagyok mert 2 éve nem jön össze!9-10 dpon volt egy kis vizes szerű átlátszó nyákom!Eddig éreztem fura szurkákat amit eddig még soha!De tegnap este elkezdett görcsölni a hasam mint mikor megjön!Volt már valaki így és mégis baba lett a végén?Az igaz,hogy ha vízes lesz a folyás az már a menzi jele?
2016. febr. 1. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia ! En nekem igaz nem kelett várnom Ennyit es nagyon szurkolok hogy ossze Jöjjön neked!, de ugyan ezek a tüneteim voltak , vizes folyas volt mensi előtt 2-3 nappal én abbol sejtettem hogy baba mivel Ennyire meg Sosem volt. A görcsölés szurkalodas is jellegzetes jele szerintem. Szurkolok nagyon !!! Majd ird meg hogy mizujsag !! :)
2016. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pl. hasonlóan jártam. Nemvárt előtt/helyett mensis görcsök, aztán már azért csináltam tesztet, mert nem jött meg még így sem. Szurkáló érzések nekem is voltak, viszont nekem bővebb, fehér folyásom volt.

Szóval még bármi lehet, baba is! ;)

Ha két éve nem jön össze, viszont mindenképp menj el nődokihoz, ha eddig nem tetted volna meg, mert hátha tud segíteni, a kivizsgálások során kiderülhet valami, amit egy sima gyógyszer is rendbehozhat. Sok sikert, szurkolok!

2016. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!Most is van vizes folyásom olyan mintha bepisiltem volna!Voltam dokinál a férjemmel együtt és semmi bajunk nincs lehet csak azért van mert nagyon rágörcsöltem!Remélem igazatok van hétvégén írom a fejleményeket!Addig ha valaki még ír azt nagyon megköszönöm!
2016. febr. 1. 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nem volt semmilyen folyásom, akkor sem, mikor terhes lettem, akkor sem, mikor a menzesz előjele volt...viszont én 11. dpo-n már egy nagyon halvány pozit teszteltem!!!! :) mondjuk volt sok olcsó vaterás tesztem...ha van neeked is elfekvőben teszted, holnap tesztelhetsz egyet!!! :) Egyetlen tünetemet a petefészkeimnél éreztem...nyomós, szurkálós érzés volt, az a 10. dpo körül kezdődött....

6+2 hkm

2016. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nyilván bármelyik lehet, de nekem az egyetlen hónap volt egész életemben, amikor fájt, hogy megjön a menzesz majd, amikor nem jött meg.:) egész délután szenvedtem, kb. a 11. dpo-n, forró vízben fürödtem, hogy ellazuljak, annyira görcsöltem (ezt nem szabadott volna:D), ittam egy dl bort is, hogy ne fájjon már ennyire a hasam (ezt sem szabadott volna:D).


aztán nem jött meg azóta sem.:)


a vizes folyás bármi lehet, mensi és nem mensi is. sőt, abban a hónapban még a méhszájamat is megnéztem kézzel (annyira el voltam keseredve, de úgy éreztem akkor, hogy a fertőzések nekem már smafu), és megállapítottam, hogy de jó, van esély gyerekre, mert ilyen és olyan. aztán kiderült, hogy az nem is olyan, amikor baba lesz, csak én félreolvastam.:)) De hát baba lett!:)


34hkm

2016. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!