Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remélem tudtok nekem segíteni....

Remélem tudtok nekem segíteni.2 hete elmúlt a menstruációm de utánna 2 nappal enyhe rózsaszines váladék jelentkezett. Valaki talasztalt már ilyet és ha igen ez mire utal?

Figyelt kérdés
További tüneteim alhasi fájdalmak. Valamikor mindkét oldalon máskor pedig csak az egyik oldalon fáj.
2016. febr. 1. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem középidőben jársz? Nekem nagyon ritkán szokott olyan lenni, hogy az ovuláció enyhe pecsételő vérzéssel jár, egy max két napig.
2016. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem...es ez már 2 hete tart de ahol olvastam errol mindenki a beágyazódásos vérzést mondta. Szerdán megyek orvoshoz majd akkor tudok biztosat mondani. Es eddig ilyen nekem még nem volt
2016. febr. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!