Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerek 6 hetesen mindenkeppen...

Kerek 6 hetesen mindenkeppen baj, ha elmult a hasam viszketese, mellem erzekenysege, es egy nagyon keves halvany barna valadek volt ejszaka? Semmilyen ms tunet nem volt eddig sem.

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hivd fel az orvosod, lehet semmi baj de jobb megkerdezni!A barnazas sose jo.
2009. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt egy kis "maszatolás" amikor meg kellett volna jönnie,de szerintem is jobb azért ha orvost kérdezel.
2009. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nalam is igy volt, először a mellem feszülése múlt el, később kicsi barnázás, enyhe derékfájás. Én rohantam orvoshoz, sajna már késő. Menj orvoshoz, inkább feleslegesen nézzenek meg, az idegeskedés sem tesz jót nektek. Szoritok!
2009. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!NEm megijeszteni akarlak, de Sosem jelent jót! Sürgőssen menj orvoshoz! Sajna nekem is így kezdődött:( és nem is lett jó vége:(
2009. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!