Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív majd negatív? Van még...

Pozitív majd negatív? Van még remény?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Előző héten csináltam délután 4-5 óra körül egy tesztet (gabriell) ami egyértelműen pozitív lett!

Most egy 10 perce csináltam egy másik tesztet (x-epil) ez meg negatív!?

Most mi van?

Igaz szedek Mercformin XR 1000-t de soha nem fájtak a cicieim most meg elég rég óta fáj a mellbimbóim is meg már rendesen a melleim is.

Kb. lassan 1 hetet késik is ráadásul....

Most akkor mi van?

A párommal úgy beleéltük magunkat.... :(

Valaki?

23/L



2016. febr. 1. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg mikor csinaltad. Ha vasarnap lett pozi,de ma egy masik fajta ma negativ akkor van esely. Egyebkent pedig nemhiszem :(
2016. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:'(
2016. febr. 1. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Az x-epil nagyon megbízható. Hány nap telt el a két teszt között? Egy hét késés után, hacsak nem a ciklus legvégén fogant a baba, akkor az X-epil már biztosan kimutatja. Azért ismételd meg a tesztet két-három nap múlva. Addig bármi lehet.
2016. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Pont ezért voltamma orvosnál. Egy teszt pozitív egy negatív egy pozitív egy negatív. Itt kaptam agybajt. Aztán az orvosma csinált vertesztet. Du kiderül h melyik teszt hazudott....
2016. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

5 nap telt el :(

Nem értem komolyan... és rlszomorított :'(


Írd meg kérlek mi.lett az eredmény és melyik hazudott.

2016. febr. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!