Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után egy héttel...

Együttlét után egy héttel lehetnek már koraterhességi tüneteim?

Figyelt kérdés
15. ciklusnapon voltunk együtt a párommal. Nem védekeztünk, mert babát szeretnénk. Február 8-ra nem várom. Tegnap óta érzem, hogy néha szurkál a hasam alja és picit duzzadtak a melleim (mondjuk pms miatt is érzékenyebbek egyes hónapokban). Szerintetek lehetséges, hogy első próbálkozós hónapban összejött és máris érzem a babát?
2016. febr. 1. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

az lehetséges hogy terhes vagy, de nem hiszem hogy már lennének tüneteid.

Én úgy tudom hogy az elmaradt menstruáció után jelentkezhetnek tünetek

Kívánom hogy összejöjjön :)

2016. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az nagyon korai.

7-12 nap a beágyazódásig, és után 2-3 nap, mire elég HCG van ahhoz, hogy tüneteket produkálj.

2016. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont ekkor(együttlét után egy héttel) kezdődött a görcsölgetés, szurkálás,(ami amúgy sosem volt), éreztem,hogy sikerült. :) igazam is lett!! Drukkolok!
2016. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A hétfői tesztig tűkön ülök. ;-)
2016. febr. 2. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a mellfeszülés volt az első, kb. 10 nappal az együttlét után. Máshogy fájt, mint mensi előtt szokott, nekem ez lett gyanús.
2016. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 24. ciklusnapon és olyan mintha néha konkrétan fájna a méhem. Nagyon érdekes érzés...
2016. febr. 3. 12:51
 7/11 anonim ***** válasza:
3. Vagyok miujság?
2016. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, de sajnos tegnap reggel (26. ciklusnapon) megjött. :( Remélem Nálatok jobban alakultak azóta a dolgok. Esetleg egy pozitív teszt?
2016. febr. 7. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Nekem csak két hét múlva fog kiderülni...

2

2016. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Mi várunk még a 3.babával egyelőre. De nektek új hónap, új remény! :)
2016. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!