Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kaptam norcolutot, meg...

Ma kaptam norcolutot, meg clostyt. Mennyi az esélye majd, hogy több pete érik meg?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk ikreket azért kérdezem. Vagy örüljek, ha egy érett pete lesz? Mennem kell majd ultrahangra is, hogy van-e érett pete. Ez hasi ultrahang lesz vagy hüvelyi?
2010. márc. 29. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a gyogyszerek turot se értek..Kívánom neked beváljanak.Gondolom "sima"nőgyogyász stimulál ezzel?
2010. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom. Múlt héten csináltattunk egy teljes hormonvizsgálatot és ott minden leletem jó lett.
2010. márc. 29. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is jók voltak a hormonok,de rendszertelen maradt mégis a vérzés.Meddőségibe kaptam rá szurikat!Az segített vizsgálatokkal együtt kb.6hó alatt összejött a baba,előtte nőgyógyokra elfecséreltem majdnem 4évet:-(

első voltam

2010. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én már voltam tavaly terhes, csak nem maradt meg. És akkor spontán jött össze.
2010. márc. 29. 15:07
 5/6 anonim válasza:
Én is kaptam gyógyszert,amikor behívott a doki hasira azt mondta nincs eléggé tele a hólyag ezért hüvelyit csinált
2010. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18:21-es neked segített a gyógyszer?
2010. márc. 29. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!