Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség mitől alakul...

Kémiai terhesség mitől alakul ki? Meg lehet különböztetni? (Orvos nélkül)

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 12:52
 1/4 mandiga ***** válasza:
Szerintem nem lehet megkülömböztetni. Ez mind köszönhető az érzékeny teszteknek. Minden nő életében többször elvetél, úgy, hogy észre sem veszi. Ez a biológia, aminagyon helyesen működik. A kémiai terhesség nem más, mint egy nem egészséges megtermékenyülés. Ha ezek a babák megszületnének, akkor rengeteg nagyon beteg ember lenne a földön. A szervezet, a méhed szerencsére tudja mit kell tenni, és kilöki magából, így védekezik. Ez mind helyes. Viszont van olyan, hogy nem marad meg a baba, ha egy nő nem kap megfelelő segítséget, ott már más a helyzet.
2016. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos volt pár kémiai terhességem (6!!!). Mindent rendben találtak. A tesztek nem erősödtek, egy darabig stagnáltak majd, elhalványultak (25 érzékenységű teszt középerős volt). Kaptam Duphastont, az sem segített. Most ismét terhes vagyok és a tesztjeimről visít a második csík, erősebb mint a kontroll. Csak annyi történt, hogy egy elvileg gyökér kezelt fog begyulladt és azt kihúzták. Az első terhességem probléma mentes volt, elsőre sikerült is. Ez a 6 kémiai terhesség nálam az elmúlt 10 hónapban volt. Most úgy tűnik minden rendben van :D Szóval ha ez egyszer történik meg, akkor semmi gond, ha sorozatosan, akkor annak oka kell, hogy legyen.
2016. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.! Te vagy az a kérdező,aki kérdezte,hogy a fog miatt mehetnek-e el a babái? Ha igen,szívből gratulálok,hogy most kismama vagy :)
2016. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen én vagyok az! Köszönöm! :)
2016. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!