Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus folyamán mikor megy...

A ciklus folyamán mikor megy fel, ill. esik le a hő? Terhesség esetén ez hogy alakul?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ovulacio utan felmegy az alaphohoz kepest 2-5 tizeddel. Aztan, ha terhes vagy fenn is marad. Menstruacional meg leesik vagy hirtelen az elso nap vagy szep fokozatosan.
2014. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Terhesség esetén, az ovut követően a nem vártig is fennmarad?
2014. febr. 21. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
ovulációig kb. 36.2-36.7 fok között van. Az ovu napján van egy hirtelen lezuhanás, akár 36 fok alá (sokak szerint ez a leghatékonyabb nap) ezt követően napról napra emelkedik, két-három nap alatt felmegy 37 fok köré vagy akár az felé, és ott marad a következő menzeszig. a következő menzesz előtt 1-2 nappal vagy visszamegy 36.5 köré, vagy fent marad, utóbbi esetben terhes vagy :)
2014. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha már mensi előtt visszaesik, akkor nincs terhesség, ha jól értem?!


Köszönöm a választ!

2014. febr. 21. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
jól érted. ha azt veszed észre hogy késik, a testhőd pedig magas, akkor nem árt egy tesztet venni.
2014. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben! Nagyon kedves vagy! Még nem vagyok otthon a témában, ezért is értetlenkedem. :)


Még egy olyan kérdésem lenne, hogy pl. a beágyazódásnál is változhat a hő?

2014. febr. 21. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
állítólag a beágyazódás napján is leesik egy "pillanatra" én ezt nem tudom mert aznap pont nem mértem, amikor a beágyazódás volt.
2014. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A hő emelkedését a progeszteronszint emelkedése okozza. Ovu után pár napon belül felmegy, és egészen addig ott is marad, amíg a sárgatest termeli a progeszteront. Ha nem jött össze a baba, a sárgatest elsorvad kb 10-12 nap után, ekkor esik le a hő 1-2 nap alatt, és megjön a menses. Ha sikerült a baba, a sárgatest vígan termeli tovább a progit, sőt még meg is emelkedik a szintje, (nemvárt napja körül, addig minden egyforma) ilyenkor lesz szép trifázisos görbéje a kismamának. :-)

2014. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!