Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogy lehet? Tüszőrepedés

Ez hogy lehet? Tüszőrepedés

Figyelt kérdés
A ciklus 16. Napján pozitív volt az ovulációs tesztem. A 20. Napon ( tegnap) voltam nődokinál és 14 mm-es tüszőt látott. Na most az kicsi de akkor, hogy lehetett pozi a teszt??? Vagy megrepedt a 17. Napon és még csak összeesett a tüsző és nem alakult ki addigra a sárgatest? Vagy felejtsem el ezt a hónapot is? 30-34 napos ciklusaim vannak. Járt valaki így? Mi lett belőle?

2016. febr. 4. 16:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy az orvosnak látnia kellett volna ha megrepedt, igaz?
2016. febr. 4. 16:08
 2/6 anonim ***** válasza:
21 mm-esen reped meg. Olyan nincs hogy összeesik. Ha most 14 mm akkor kb 3 nap múlva reped.
2016. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

17. napon is teszteltél? Tüszőrepedés után kb egy héttel esett össze nekem, nem 4 napra rá, a különbség annyi, hogy ha az ultrahangon fekete "hólyagot" látnak, az a meg nem repedt tüsző, ha viszont azon a "hólyagon" belül fehér folt van, az a sárgatest. Lehet, túl érzékeny a teszted csak, de csak akkor lehet rámondani, hogy megvolt a peteérés, ha másnap hirtelen negatív. Egyébként nekem hétfőn volt 14mm-es tüszőm, ami holnap fog megrepedni.

Összegezve szerintem valószínű, hogy 34-5 napos lesz ez a ciklusod.

2016. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tegnapi teszten nagyon halvány a második csík, szóval tök nega. Nem értem én ezt. Arra is gondoltam, hogy próbálkozhatott a szervezetem megrepeszteni. De az sem jó mert akkor még csak 12 mm lehetett. Majd kiderül de nem nagyon reménykedek. A következő ciklust ultrahanggal nézik, ott majd kiderül. Csak hát türelmetlen az ember... :/
2016. febr. 5. 06:47
 5/6 mandiga ***** válasza:
Elég érdekes ez, és többnél előfordul. Esetleg megtennéd, hogy a következő ciklusodról beszámolsz? Én már kezdek kételkedni a hőben és az ovutesztben is.
2016. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, persze :)

Elvileg 15-én kéne megjönnie de így valószínűleg csúszni fog. De megírom az uktrahangot meg a hormonpanel eredményét is.

2016. febr. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!