Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez az ovuteszt...

Szerintetek ez az ovuteszt milyen erősségű?

Figyelt kérdés

[link]


Majdnem pozitív a mai tesztem, és szinte 100%, hogy holnap lesz ovum, szerintem nem valami érzékeny teszt lehet.


2016. febr. 4. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Fölötted van a kérdésem :)

Ez 10-es erősségű,a legérzékenyebb. Én is ebayről veszem.

2016. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Az enyém ilyen amúgy :) hétfőn 14mm volt a tüszőm, és mindig a 14. napon van a peteérésen, és 15nap a luteális fázis :) honnan tudod amúgy, hogy 10-es? :) ebay-en nem írják 😃

2016. febr. 4. 17:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy az első full negatív napon hagyd abba a cickafarkat :)
2016. febr. 4. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm Svédországban él, ott ez van mellé írva:Känslighet:10mIU/ml. Vagyis alá:) Pontosan ugyanez a teszt,így feltételezem h nincs 2-3-4 különböző iu/ml-s ugyanabban a külsőben,ugyanazzal a számmal.


Nah az enyém is kb pont így néz ki mint a tiéd! Remélem holnap pozi lesz! De azthiszem vaterán is van ilyen nem? Még nem is néztem..


Off: Szerinted a cicka okoz pms tüneteket? Tegnap óta annyira érzékeny a mellbimbóm mint menstruáció előtt!

2016. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mondjuk ha 25-ös,az sem baj szerintem! Itt 10-esnek írja.

2016. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Áhá, értem 😃 szerintem a cickafarktól nem valószínű, de csak tippelek, mert nekem nem okozott semmi tünetet :) egyébként pms-re nekem a barátcserje volt jó, és azóta peteéésem is fixen van minden hónapban, hogy szedem :) érdemes kipróbálni :)
2016. febr. 4. 19:29
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt most csináltam, ez már pozitív 😃

2016. febr. 4. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez már annak tűnik :) De lehet h holnap még okoz meglepetéseket és még erősebb lesz :)


Most azon gondolkodom,hogy a mellfájdalmat a progi szint emelkedése okozza nem? Az meg ovu után van. Most h így belegondolok,lehet h lekéstem az ovut? Ma kezdtem tesztelni. Tegnap tojásfehérjés nyákom volt,de elfelejtettem tesztelni :D

2016. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!