Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan változik a homérséklet?...

Hogyan változik a homérséklet? Mens. Után alacsonyabb? Mikor a legnagyobb esély a babára, mikor emelkedik?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A hőmérőzés helyett inkább az ovulációs tesztet válaszd,mert a hő azt mutatja hogy mikor volt,és nem azt hogy mikor lesz a peteérés.Ha a teszted pozitív akkor az összes pozitív napon és az utána lévő negatív napon a legnagyobb esélye a babóra.Gyógyszertárban elég húzós 5-7 db teszt 3000-3700 Ft. Én a vaterán rendeltem 20 db-ot 2200 Ft. És 2 db 10-es terhes tesztet kaptam ajándékba. Kedden rendeltem és ma reggel csengetett vele a postás. :)
2008. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi!
2008. szept. 18. 14:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Azèrt kèrdeztem mert van ahol azt olvastam,hogy akkor èrdemes probàlkozni amikor a ho megemelkedett.Van ahol meg azt olvastam,hogy akkor amikor a ho mèg alacsony.most akkor melyik az igaz?
2008. szept. 18. 15:15
 4/5 A kérdező kommentje:
haho valaki?
2008. szept. 18. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:

amikor alacsony.

Meg amikor már tapasztalt hőmérőzős vagy, aciklusaid tündérien pontosak, akkor még akkor is érdemes, amikor tudod előre, hogy na, most fog leesni. Ez az ovulációs teszt esetén a pozitív napoknak fog megfelelni általában. Érdemes a kettőt együtt, hogy megismerd a szervezetedet.

2008. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!