Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek érezhetek bármi...

Szerintetek érezhetek bármi apró jelet is ovu után 5-6 nappal?

Figyelt kérdés
Szombaton volt az ovum, együtt is voltunk aznap este - de nem abból a célból. Tegnap (5. dpo) mintha enyhén görcsölt volna a hasam, nem tudom, olyan fura érzés volt egész délután, fájdogált. Ma már nem éreztem azt hiszem... De lehet ezeket bebeszélem magamnak, mivel védekeztünk is ugyebár. Csak a tegnapi hasgörcsnél megijedtem, mert tudtam, hogy pont ovulációkor voltunk együtt... Nem hőmérőzök vagy ilyesmi, csak nekem mindig középidőben van, innen tudom. Szóval érezhetek beágyazódást szerintetek? Vagy szombat esti együttlét után ez lehetetlen lenne?
2016. febr. 5. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Túl korai. A megtermékenyített petesejt 7 napig vándorol a méh felé.

Ha megfelelően védekeztetek akkor ne aggódj. Akár az ovut is érezhetted, nem mindig van úgy, ahogy előre ki lehet számolni.

2016. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!