Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 év cukorbetegséggel és 2...

25 év cukorbetegséggel és 2 gyerekkel vállalnál harmadikat?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta 1-es típusú cukorbeteg vagyok.

Született 2 gyönyörű, egészséges gyermekem, szerencsére a terhesség és a szülés is problémamentes volt.

Mégis motoszkál bennem, hogy 25 év cukorbetegség azért tönkretehette az ereket rendesen, vajon merjek vállalni harmadik babát? Van itt hasonló helyzetben lévő anyuka?



2016. febr. 7. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan csak 11 éve vagyok 1-es tipusú cukros, van egy masfel éves kislányom. Nekem is problémamentes volt minden, én ugy gondolom, ha megfelelően karban van tartva a cukrod, meg volt is az elmúlt években, akkor minimálisan magasabb a kockázat, mint egészséges nők esetében.
2016. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő a vércukorszinted, akkor nem teszi tönkre az ereket.
2016. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!