Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha a menstruáci...

Lehetek terhes ha a menstruáció első napján voltunk együtt a párommal?

Figyelt kérdés
A ciklusom 18. napján vagyok de pont olyan tüneteim vannak mintha már terhes lennék és szerintem ez túl korai. Ugyanazokat a dolgokat érzem, mint az előző terhességemnél. Csak arra tudok gondolni, hogy hamarabb fogant, mint gondoltam vagy csak bebeszélem magamnak. 6 napig menstruáltam, tehát ha arra gondolva, hogy a spermák több napig elélnek és nekem pont peteérésem volt, akkor lehetséges, higy terhes lettem?

2016. febr. 7. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz. Egy nö aciklus bármelyik napján lehet terhes, ha védekezés nélkül szexel.

Spontán tüszörepedés/peteérés bármelyik napon lehetséges, ezt akár maga a szex is kiválthatja.

A spermiumok meg egyszerüen áthaladnak a méhen, és a petevezetöben történik a megtermékenyítés. Mire beágyazódásra kerülne a sor, addigra ott az egészen friss méhnyálkahártya.


A legegyszerübb, ha veszel egy tesztet, de igen könnyne lehet, hogy tényleg terhes vagy.

Remélhetöleg nem gond számodra.

2016. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem lenne gond, sőt. Sajnos az elsőnél elvetéltem ugyhogy most nagyon örülnék ha összejönne.

Köszönöm a válaszod :)

2016. febr. 7. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor drukkolok, hogy minden rendben legyen! Majd írj, hogy mi lett.
2016. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Majd írok.
2016. febr. 8. 06:25
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Ma reggel teszteltem és erős pozitív lett. Március 10-én megyek orvoshoz.

2016. febr. 17. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor drukkolok, hogy minden rendben legyen! Majd írj vissza!
2016. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!