Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még is terhes vagyok?...

Lehet még is terhes vagyok? Az utolsó mensim 2015 dec 29én jött meg a peteérésem idöpontjában több alkalommal is voltunk együtt a ciklusaim 28 29 naposak általában

Figyelt kérdés
Utána olvastam neten erről a tesztről milyen véleményeket irnak január 26 27 én kelett volna megjönnie helyette mininális barna folyásom van csináltam tesztet negativ lett lehet még korai volt? Utána néztem neten a tesztnek amit használtam csak rosszat olvastam,a melleim fájnak és olyan érzésem van mint amikor megakar jönni de nem mindig szerintetek vegyek egy másik tesztet? Lehet hogy még is terhes vagyok? Mikor érdemes dokihoz menni?

2016. jan. 31. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkepp csinalj masik tesztet :)
2016. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálj nyugodtan egy másik tesztet!Ha baba van akkor már a du vizeletből is kimutatja simán!Ha pozi lesz akkor sem érdemes még orvoshoz menned csa 6.-7. hét körül!Akkor már látni és hallani is fogja! Írd meg hogy mi lett veled! drukkolok!
2016. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp csinálj másik tesztet :)Megy a drukk!
2016. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok nekem ajánlani tesztet ami biztos hogy jó? A munkahelyemen ragasztóval dolgozom azért kérdeztem a dokit nem szeretnén hogy baj legyen ha még is terhes vagyok
2016. jan. 31. 13:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma este megjött sajnos talän majd legközelebb összejön
2016. jan. 31. 20:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kezdhettem el akkor barnázni február végén hagytam abba a fogamzás gátlot szépen be is állt utána a mensim és rendszeres szokott lenni
2016. jan. 31. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!