Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrű pisilési inger utalhat...

Sűrű pisilési inger utalhat terhessegre is?

Figyelt kérdés
Éjjel, hajnalban és reggel is erre ébredtem. Tegnap pedig volt egy kevés vizes folyasom. Nekem soha nem szokott ilyesmi lenni. Nem tudom mi van velem. Ha jol szamolom, 9. dpo-n vagyok, szombaton kellene megjonnie. Ezek utalhatnak bármire is?
2016. febr. 8. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Egy hét múlva tesztelsz és kiderül.
2016. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább felfázásra utal szerintem!
2016. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem! Csak hogy lásd az en peldám is... tök mindegy hany dpon vagyok 15 percenként tudnék pisilni. Ejjel 2x 3x kelek fel. Ezek olyan dolgok ,hogy mindenki jeleket keres....rá van görcsölve! Nem kell! Az a baj , hogy a menstruáció és a terhesség jeleinek közel ugyan olyan tünetei vannak.... értem ezalatt a görcsöket pl... vagy esetleg a pecsételő vérzést....mellek érzékenysége stb stb stb.. ..drukkolok hogy babás legyél! De már annyira unalmasak ezek a kerdések :/
2016. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a sűrű pisilés volt az egyik első tünet, de az esedékes mensi körüli napokban tapasztaltam csak. Nem tervezett terhesség volt, úgyhogy én felfázásnak tudtam be. A bőséges folyás is jellemző koraterhességi tünet volt nálam mindig.
2016. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen és még egy csomó másra is.
2016. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Nem vagyok ragorcsolve, mivel ahogy fogalmaztam is, szombaton kellene megjonnie. Csak a ma reggel utan felmerult bennem a kerdes. De lehet csak felfaztam, nem tudom.
2016. febr. 8. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a sűrű pisilési inger PMS tünet.
2016. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem koraterhesen se volt csak 37 hetes koromtól. Nem vagyunk egyformák. De csak akkor derül ki, ha nem fog megjönni/meg fog jönni.
2016. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!