Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori vizelési inger 16....

Gyakori vizelési inger 16. hétben fertőzésre utalhat?

Figyelt kérdés
Nincs mindíg csak este lefekvéskor de akkor 1-2órán keresztül kb 20percenként járok.
2010. ápr. 13. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jár fájdalommal, akkor nem. 16 hetesen már egészen jól tudja nyomni a babó a hólyagodat, valószínűleg pont lefekvéskor kerül abba a pozícióba, hogy pont rossz helyen nyom. Kellemetlen velejárója a várandósságnak, de nem kóros.
2010. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszod.semmilyen panaszom nincs ezenkívül,nem fáj,nem csíp sehol.csak sokat sétálok lefekvés után:)
2010. ápr. 13. 10:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond, én is ugyanígy vagyok, pedig igyekszem inkább délelőtt sokat inni, de az esték nekem is nagyon rosszak. 5 percenként kell mennem pisilni elalvás előtt, tegnap is legalább 5x voltam kint. Ráadásul én még arra is képes vagyok, hogy felállok, lehúzom a WC-t, megmosom a kezem, és ülhetek is vissza, mert megint képes vagyok pisilni. Egyébként a vizeletem mindenre negatív, nincs fertőzésem, gyulladásom. Szerintem úgy fekszik a baba, hogy nem tud rendesen kiürülni a hólyag.

Ez ezzel jár! :)

25 hetes km

2010. ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj ez teljesen normális, a babód nyomja a hólyagodat.Én is sokat sétálok este lefekvés után, és mondjuk napközben is.Ha soka t iszok még többet.Azt mondják a második trimeszterben makd ez mérsékelődik ahogy kicsit feljebb helyezkedik a méh, de a terhesség végén újra vissza jön akkor már a baba súlya foglya nyomni.Mondjuk nálam a fiamnál ez nem jött be, én 9 hónapot végig sétáltam esténként. :)

Jó egészséget nektek! :)

19 hetes kismama

2010. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Örülök azért neki hogy ez van,még ha kellemetlen is.De azért kicsit aggódtam,bár ilyenkor minden kis apró dolog miatt aggódom.örülök a válaszaitoknak.Boldog babavárást neketek is!
2010. ápr. 13. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem később egész nap ez volt, már tök ciki volt a munkahelyemen, de alig bírtam egy órát is várni h menjek könnyíteni magamon......nem lehetett velem elindulni sehova, hol éhes voltam hol meg wc kellett....:)....boldog babavárást!
2010. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 20-30 percenként kell mennem este, lefekvéskor :) 25 hetes leszek és napközben is gyakran járok, 40-50 percenként, de este nagyon durva :) Biztos pont ott nyom a picúr belülről :)
2010. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia, én is a 16 hétben járok...nekem nem ritka hogy 20 percenként megyek a vécére.(főleg este)....én azt mondom olyankor a baba játszik velem, mert ugye alig van valami :-) én csak mosolygok rajta hogy már megint megszivatta a fejemet :-) a kis drágám ilyen kis vicces kedvü.


tehát ne aggódj, semmi gond, ez természetes.

2010. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!